جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

اعزام کشتی‌گیر قم به جام بین‌المللی قرقیزستان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام کشتی‌گیر قم به جام بین‌المللی قرقیزستان


سرمربی تیم کاراته آذرخودرو نوین قم گفت: تیم آذرخودرو نوین قم بدون باخت به عنوان قهرمانی مسابقات سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور دست یافت که این رویداد در نوع خود بی‌نظیر است.

سرمربی تیم کاراته آذرخودرو نوین قم:

غلامرضا دباغیان اظهار کرد: تیم کومیته باشگاه آذرخودرو نوین قم از آغاز مسابقات فصل 94 – 1393 لیگ قهرمانی کشور تا پایان آن به هیچ حریفی نباخت و با خلق رکوردی بی‌نظیر عنوان قهرمانی را نیز به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: در مراحل رفت و برگشت رقابت‌های سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور که به میزبانی سالن ورزشی شهید کبکانیان تهران به انجام رسید، اعضای تیم کاراته آذرخودرو نوین قم در هر مسابقه نسبت به بازی قبلی با انگیزه و قوی‌تر با حریفان خود به رقابت پرداختند و مزد آن را با قهرمانی گرفتند.

سرمربی تیم کاراته آذرخودرو نوین قم اضافه کرد: در هفته پایانی این دوره از مسابقات نیز با وجود اینکه قهرمانی ما مسجل شده بود اما کاراته کاهای تیم آذرخودرو نوین قم مقتدرانه از سد حریفان گذشت و به عنوان تنها تیم بدون باخت قهرمان سوپر لیگ کاراته ایران شدند.

وی عنوان کرد: در این هفته از رقابت‌های سوپر لیگ کاراته کشور تیم کومیته آذرخودرو نوین قم ابتدا از سد تیم شهرداری سیرجان گذشت و در دومین مصاف خود در مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران همچون بازی‌های قبلی با اقتدار موفق به کسب پیروزی شد.

دباغیان اضافه کرد: کاراته‌کاهای توانمند و آماده تیم آذرخودرو نوین قم در رقابت‌های این فصل با وجود اینکه از نظر مالی واقعا شرایط بدی را سپری کردند اما در اوج اقتدار هرگز هیچ گونه کمک کاری نکردند و به عهدی که از ابتدای فصل برای رسیدن به مقام قهرمانی بسته بودیم وفا کردند.

وی بیان کرد: در این فصل از مسابقات واقعا به لحاظ مالی شرایط بدی را سپری کردیم و حتی در مقاطعی از فصل مسابقات بازیکنان ما قصد همراهی تیم در ادامه بازی‌ها را نداشتند اما مردانگی به خرج دادند و تا پایان لیگ با تمام توان و تعصب بالا به میدان رفته و قهرمانی تیم را رقم زدند.

سرمربی تیم کاراته آذرخودرو نوین قم تصریح کرد: این قهرمانی مایه افتخار و سربلندی مردم و مسئولین استان قم است، بنابراین از مسئولین انتظار داریم که واقعا از این تیم حمایت کنند و زمینه‌ای فراهم شود که بتوانیم در دوره‌های بعدی نیز برای دستیابی به چنین موفقیت‌هایی تلاش کنیم.

وی افزود: بعد از تیم کاراته آذرخودرو نوین قم، تیم دانشگاه آزاد اسلامی تهران در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت در حالی که این تیم از نظر توان مالی قابل مقایسه با ما نیست و حتی در نیم فصل چند بازیکن خود را به دلیل مشکلات مالی مجبور شدیم از دست بدهیم و آنها به تیم دانشگاه آزاد رفتند.

دباغیان تصریح کرد: برای سربلندی و خوشنامی مجموعه آذرخودرو نوین قم تلاش کردیم و امیدوارم که با پرداخت دستمزدهای اعضای تیم، انگیزه بیشتری برای حفظ این تیم به منظور حضور در مسابقات باشگاه‌های آسیا و دوره بعدی سوپر لیگ داشته باشیم/فارس

 

آدرس کوتاه :