جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

اعزام 13 تنیسور‌ قم به پیکارهای تنیس جام رمضان کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام 13 تنیسور‌ قم به پیکارهای تنیس جام رمضان کشور


دبیر هیئت تنیس استان قم از اعزام 13 تنیسور به نمایندگی از قم برای حضور در مسابقات تنیس جام رمضان قهرمانی کشور خبر داد.

دبیر هیئت تنیس استان قم خبر داد

سیدمقتدا خاتمی امروز در قم، اظهار کرد: مسابقات جام رمضان تنیس‌ کشور از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است و امسال با استقبال بسیار خوبی از سوی تنیس‌بازان مستعد و آینده‌دار تمام رده‌های سنی مواجه شده است.

وی ادامه داد: مسابقات جام رمضان تنیس قهرمانی کشور هر ساله در رده‌های سنی زیر 12، 14،‌ 16 و 18 سال برگزار می‌شود و چهره‌های شاخص این رشته ورزشی از استان‌های مختلف برای کسب عناوین اول تا سوم و بهبود رنکینگ خود با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

دبیر هیئت تنیس استان قم با اشاره به رقابت بیش از 500 تنیسور برای فتح جام قهرمانی مسابقات رمضان تنیس کشور، اضافه کرد:‌ استقبالی که از این مسابقات شده در سابقه برگزاری جام رمضان تنیس کشور نظیر ندارد و امسال قطعا شاهد رقابت‌هایی جذاب و تماشایی از سوی تنیس‌بازان شرکت کننده هستیم.

وی تاکید کرد: مسابقات تنیس جام رمضان قهرمانی کشور با استقبال بی‌نظیر تنیسورهایی از سراسر کشور به میزبانی هیئت تنیس استان اصفهان برگزار می‌شود و با توجه به برخورداری از استعدادهای بالقوه این رشته ورزشی در رده‌های سنی مختلف، تعداد ‌13 تنیسور نیز به نمایندگی از قم راهی این پیکارها شده‌اند.

خاتمی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس کشورمان، رقابت‌های تنیس جام رمضان قهرمانی کشور با استقبال تنیسورها در زمین‌های تنیس مجموعه ورزشی انقلاب و ملل اصفهان برگزار می‌شود و شرکت کنندگان به مدت 10 روز با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد:‌ شرکت‌کنندگان در این دوره از پیکارهای جام رمضان تنیس کشور برای کسب عناوین برتر در دو بخش دختران و پسران رده‌های سنی زیر 12 تا 18 سال به میدان می‌روند و نمایندگان قم در هر چهار رده سنی در این مسابقات حضور دارند.

دبیر هیئت تنیس استان قم بیان کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 500 تنیسور حضور دارند که در حضور مربیان تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف تنیس کشور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و استعداد و توانمندی خود را برای عضویت در تیم ملی به نمایش می‌گذارند.

وی یاد آور شد: با برنامه ریزی سازمان لیگ فدراسیون تنیس کشورمان، سرداوری این مسابقات بر عهده مسیح صلاح و خانم خیام‌باشی است و در رده سنی زیر 12 سال تعداد دو تنیسور،‌ رده سنی زیر 14 سال تعداد شش تنیس‌باز، رده سنی زیر 16 سال سه تنیس‌باز و رده سنی زیر 18 سال دو تنیس‌باز نماینده قم هستند.

خاتمی ابراز کرد: در رده سنی زیر 12 سال علی زندی‌فر و محمد یوسف‌زاده به عنوان نماینده قم به مصاف حریفان می‌روند و در رده سنی زیر 14 سال سینا یوسف‌زاده، علی سیفی، مرتضی مرشدی، سینا موسوی، معین طاهری،‌ نجفی و حامدی نمایندگان تنیس قم محسوب می‌شوند، ضمن اینکه در رده سنی زیر 16 سال مهدی آدابی، محمدحسین جلالیان و مهدی میرعارفی و در رده سنی زیر 18 سال مهرداد میرعارفی و حسین نوش‌زاده برای تیم قم مسابقه می‌دهند.

// فارس

آدرس کوتاه :