رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

اعزام 4 نماینده قم به مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام 4 نماینده قم به مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی


چهار نماینده کاراته استان قم در ترکیب تیم ملی کشورمان روزهای پایانی هفته جاری در مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی حضور پیدا می‌کنند.

از بیست و نهم مرداد ماه صورت می‌گیرد

 

هر ساله رقابت‌های بین‌المللی کاراته با عنوان جام وحدت و دوستی با حضور تیم‌ها و کاراته‌کاهای مطرح کشورمان و رقبای سرشناس خارجی به میزبانی استان آذربایجان شرقی و در شهرستان ارومیه برگزاری می‌شود.

امسال نیز در مسابقات بین‌المللی جام وحدت و دوستی چهره‌های مطرحی از کشورهای مختلف و ملی‌پوشان کشورمان حضور دارند، زیرا رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا پیش‌روی مردان ملی‌پوش رده سنی بزرگسالان ایران قرار دارد و ملی‌پوشان رده‌های سنی پایه نیز باید به مسابقات جهانی اعزام شوند.

تیم‌های ملی رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید زیر 21 سال کاراته کشورمان امسال مسابقات کاراته قهرمانی جهان را پیش‌رو دارند و به منظور کسب آمادگی مطلوب برای حضور در این رقابت‌ها که میزبان آن کشور اندونزی است، در جام صلح و دوستی به میدان می‌روند.

همچنین تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان کشورمان خود را با تمام توان برای اعزام به مسابقات قهرمانی مردان آسیا آماده می‌کند در حالی که رقابت‌های آسیایی 2015 با حضور قدرت‌های کاراته آسیا به میزبانی کشور ژاپن به انجام خواهد رسید.

تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان کشورمان باید کمتر از سه هفته دیگر در رقابت‌های کاراته قهرمانی مردان آسیا به مصاف حریفان برود، به همین منظور با تصمیم کادر فنی تیم ملی، اردوی تیم ملی کاراته از امروز در شهر ارومیه برپا خواهد شد.

دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته بزرگسالان در حالی از امروز آغاز می‌شود که بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون کاراته، تیم ملی کاراته کشورمان قرار است در یازدهمین دوره رقابت‌های جام بین‌المللی وحدت و دوستی نیز حضور پیدا کند.

مسابقات بین‌المللی کاراته جام وحدت و دوستی از روز پنجشنبه هفته جاری یعنی بیست و نهم مرداد ماه آغاز می‌شود و در حالی تا روز سی‌ام مرداد در شهر ارومیه به انجام خواهد رسید که پس از شرکت در این رقابت‌ها، اردونشینان به مدت دو روز استراحت می‌کنند.

اعضای تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان ایران در حالی اردوی پایانی خود پیش از اعزام به مسابقات کاراته 2015 مردان قهرمانی آسیا را برگزار خواهند کرد که در ترکیب تیم ملی کشورمان امیر مهدی‌زاده ستاره کاراته استان قم در وزن منهای 60 کیلوگرم حضور دارد.

دیگر نماینده‌های کاراته استان قم در تیم ملی بزرگسالان کشورمان در کادر فنی این تیم حضور دارند، غلامرضا دباغیان که در گذشته بیش از 15 سال هدایت تیم ملی کاراته در مسابقات مختلف برون‌مرزی را بر عهده داشته بار دیگر سکان هدایت تیم ملی را در دست گرفته و علیرضا کتیرایی که زمانی شاگرد وی در تیم ملی بود اکنون مربی تیم ملی و یکی از اعضای کادر فنی است.

چهارمین نماینده ملی‌پوش کاراته استان قم در مسابقات بین‌المللی جام وحدت و دوستی، حمیدرضا نجاتی است که در اردوی تیم ملی کاراته رده سنی جوانان ایران حضور دارد و در ترکیب تیم ملی جوانان خود را آماده حضور در مسابقات جهانی اندونزی می‌کند./ فارس

آدرس کوتاه :