رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

اعزام 40 ورزشکار جانباز و معلول قم به جشنواره مهر رضوی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام 40 ورزشکار جانباز و معلول قم به جشنواره مهر رضوی


دبیر هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم از اعزام کاروان 40 نفره این هیئت به رقابت‌های جشنواره فرهنگی ورزشی مهر رضوی خبر داد.

دبیر هیئت جانبازان و معلولین استان قم خبر داد

محمود شریفی امروز در قم، اظهار کرد: البته قرار بود کاروان فرهنگی ورزشی هیئت جانبازان و معلولین استان قم با تعداد ورزشکار بیشتری عازم این جشنواره شود اما تعداد سهمیه‌های ما کم شد و نتوانستیم تیم‌های چند رشته دیگر را اعزام کنیم.

وی ادامه داد: از جمله تیم‌هایی که برای حضور پرقدرت آن در مسابقات جشنواره فرهنگی ورزشی مهر رضوی برنامه‌ریزی خوبی انجام داده بودیم، تیم بسکتبال با ویلچر جوانان قم است که متاسفانه به دلیل کم شدن سهمیه از اعزام بازماند.

دبیر هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم اضافه کرد: کاروان اعزامی این هیئت به جشنواره گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) را 40 تن از ورزشکاران نخبه جانباز و معلول قم تشکیل می‌دهند.

وی افزود: جشنواره مهر رضوی با محوریت فرهنگی و ورزشی ویژه جانبازان و معلولین کشور در مشهد مقدس به انجام می‌رسد و کاروان ورزشی قم با عنوان حرم تا حرم متشکل از 40 ورزشکار جانباز و معلول راهی این رقابت‌ها شده است.

شریفی خاطرنشان کرد: در این جشنواره، ورزشکارانی از استان‌های سراسر کشور در رشته‌های مختلف ورزشی برای کسب عناوین برتر هر دو بخش تیمی و انفرادی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و رقابت در رشته‌های گوناگون انجام می‌شود.

وی یادآور شد: این دوره از مسابقات ویژه ورزشکاران جانباز و معلولین زیر 23 سال برنامه‌ریزی شده و کاروان ورزشی حرم تا حرم با توجه به حضور بارگاه مطهر حضرت معصومه(س) در قم، با عنوان حرم تا حرم عازم به سوی این جشنواره حرکت کرد.

پیروزمنش بیان کرد: شش تیم از ورزشکاران جانباز و معلول استان قم در این کاروان حاضر هستند و در هر دو بخش آقایان و بانوان با حریفان خود برای به دست آوردن مدال‌های طلا، نقره و برنز تیمی و انفرادی پیکار خواهند کرد.

وی ابراز کرد: کاروان فرهنگی ورزشی حرم تا حرم به نمایندگی از هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم متشکل از 30 ورزشکار جانباز و معلول به همراه 10 مربی و سرپرست است که کار خود را در این دوره از رقابت‌ها آغاز کرده است.

دبیر هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین استان قم افزود: چهار تیم در بخش مردان و دو تیم در بخش بانوان، نمایندگان این هیئت در جشنواره مهر رضوی هستند و امیدواریم که با دست پر و کسب مدال‌های رنگارنگ از این رقابت‌ها به قم بازگردند.

وی تصریح کرد: ما در والیبال نشسته آقایان از جمله تیم‌های پرقدرت شرکت کننده در این رقابت‌ها هستیم، ضمن اینکه در دو و میدانی و شنا بانوان نیز شانس زیادی برای به دست آوردن عنوان داریم و ان‌شاءالله به این موفقیت دست پیدا کنیم و موفقیت دیگری برای ورزش جانبازان و معلولین قم رقم بزنیم. / فارس

آدرس کوتاه :