جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

اعزام 5 هزار مبلغ برای انتقال آموزه‌های انقلاب اسلامی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعزام 5 هزار مبلغ برای انتقال آموزه‌های انقلاب اسلامی


مدیرکل روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور از اعزام 5 هزار طلبه مبلغ برای انتقال آموزه‌های انقلاب اسلامی خبر داد.

حجت‌الاسلام طیب‌حسینی؛

حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن طیب‌حسینی در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم که به مناسبت دهه فجر در سالن جلسات این شورا برگزار شد، بیان کرد: برای پاسخ‌گویی به شبهات و رفع ابهامات در ارتباط با مسائل مختلف انقلاب اسلامی 5 هزار طلبه به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه به بخش‌های مختلف ایران اسلامی اعزام شده‌اند.

وی با بیان اینکه مسابقات بسیاری در حوزه‌های علمیه نیز در نظر گرفته شده است، افزود: این مسابقات همانند سال‌های گذشته برای ترویج آموزه‌های انقلاب اسلامی به همراه جوایز نفیس برگزار خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه سراسر کشور از برگزاری همایش‌های ملی یاد کرد و گفت: اگر منطقه‌ای به طلبه مبلغ نیاز داشته باشد و درخواست دهد، نیروهای لازم را به آن منطقه ارسال خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه امروزه بسیاری از فناوری‌ها در اختیار مردم قرار داده شده است، ادامه داد: فعالیت مبلغین فضای مجازی بیش از 10 سال است که مستمر بوده و امسال تقویت خواهد شد.

طیب‌ حسینی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مختلف بتوانیم شور مناسبی را در دهه فجر امسال ایجاد کرده و آموزه‌های انقلابی را به خوبی انتقال دهیم.

آدرس کوتاه :