جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

اعلام لیست مازاد مهدی تارتار - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعلام لیست مازاد مهدی تارتار


مهدی تارتار که برای لیگ پانزدهم نیز هدایت صبا را بر عهده خواهد داشت لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد خود را اعلام کرده است.

خداحافظی با جواد کاظمیان و پیروز قربانی؛

بعد از توافق مهدی تارتار برای ادامه حضورش در صبای قم او خیلی زود لیست خرید و مازادش را به صبایی‌ها اعلام کرده تا از فرصت باقی مانده در فصل نقل و انتقالات استفاده کنند.

از بین بازیکنانی که قراردادشان با صبا تمام شده تارتار اعلام کرده به جواد کاظمیان و پیروز قربانی نیاز ندارد. کاظمیان که در نیم فصل گذشته به صبا آمد عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشت و برخلاف زمانی که با صبا قرارداد بست و گفت از خریدش پشیمان نمی‌شوند کاری کرد تارتار او را در لیست فصل بعد خود قرار ندهد اما پیروز قربانی که نمایش خوبی در سن 35 سالگی برای صبا داشت نیز سال آینده در صبا حضور نخواهد داشت. البته او نیز بر خلاف کاظمیان، تمایلی به ادامه همکاری‌اش با قمی‌ها ندارد و اواخر فصل گذشته نیز در تمرینات حاضر نمی‌شد.

حمیدرضا کاظمی، آرام عباسی، قاسم اکبری، احسان سخندان و چند بازیکن زیر 23 سال دیگر نیز با وجود قرارداد با صبا جایی در لیست تارتار ندارند.

همچنین تارتار قصد دارد در تمریناتش از بازیکنان تیم فوتبال امید صبای قم که به لیگ برتر نیز راه یافتند تست بگیرد و در صورت نیاز آنها را به تیم بزرگسالان اضافه کند.

آدرس کوتاه :