جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

اعلام محدودیت های ترافیکی ویژه شب های قدر در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اعلام محدودیت های ترافیکی ویژه شب های قدر در قم


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم طرح ترافیکی ویژه شب های قدر ماه مبارک رمضان را در قم اعلام کرد.

توسط راهنمایی و رانندگی؛

سرهنگ کرم الله حسینی با اشاره به حضور جمع کثیری از مردم برای شرکت در مراسم احیاء و عزاداری در حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران، گفت: ممکن است زمان اتمام مراسم های شب های احیا تا زمان اذان صبح به طول بیانجامد.
وی ادامه داد: برای پیشگیری از بوجود آمدن مشکلات ترافیکی و تسهیل عبور و مرور شهروندان، محدودیت های ترافیکی ویژه ای را به اجرا خواهیم گذاشت و از تمام توان نیروی انسانی و تجهیزاتی موجود، محل های مورد نیاز را پوشش قرار داده و محدودیت های ترافیکی را اجرا خواهیم کرد.
رییس پلیس راهور استان، محل پارک موتورسیکلت ها را طول خیابان انقلاب، میدان آستانه، خیابان اراک حد فاصل صحن امام جواد(ع) تا پل بازارچه داخل پیاده رو، خیابان ارم از بانک ملی مرکزی تا پاساژ ملت، بلوار بهار از تقاطع تا کوچه 6 بلوار بهار، تقاطع شهداء تا پارکینگ اماکن، از سه راه ارم تا گذر خان، بلوار منتظری از کوچه12 تا تقاطع بهار اعلام کرد.
حسینی همچنین محل پارک خودروهای شخصی را پارکینگ شرقی، پارکینگ طبقاتی حرم مطهر، پارکینگ کف رودخانه شماره 5، پارکینگ علیخانی و پارکینگ دادگستری اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه محدودیت ترافیکی در هسته مرکزی شهر از ساعت 21 تا پایان مراسم لیالی قدر انجام خواهد شد، این محدودیت ها را از سه راه بازار - خیابان ارم ، میدان روح الله - تقاطع شهداء ، تقاطع حجتیه - تقاطع شهداء و تقاطع حجتیه - بلوار بهار عنوان کرد.
وی همچنین مسیر چهارراه عماریاسر- آذر را به عنوان مسیر ویژه تردد اتوبوس و تاکسی اعلام کرد.

آدرس کوتاه :