جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

آغاز اردوی تیم ملی کاراته در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز اردوی تیم ملی کاراته در قم


مرحله جدید تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی کاراته بزرگسالان به منظور کسب آمادگی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز در قم آغاز شد.

از امروز در 6 وزن انجام می‌شود

 هیئت کاراته استان قم از امروز میزبان یکی از مراحل مهم آماده‌سازی و اردوهای تدارکاتی تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان خواهد بود، اردویی که در راه اعزام ملی‌پوشان به پیکارهای قهرمانی آسیا برگزار می‌شود.

اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان به منظور کسب آمادگی برای حضور پرقدرت در پیکارهای قهرمانی آسیا بعد از پایان رقابت‌های سوپرلیگ کاراته باشگاه‌های کشور شکلی جدی به خود گرفته و بعد از برگزاری آخرین انتخابی در اردوی این تیم در تهران، اکنون قم میزبان مرحله دیگری از تمرینات آماده‌سازی این تیم است.

براساس تصمیم کادر فنی تیم ملی کاراته رده سنی بزرگسالان که در راس آن غلامرضا دباغیان مربی مطرح کاراته قم حضور دارد، مرحله جدید اردوی آماده‌سازی این تیم از امروز به میزبانی شهر مقدس قم برگزار می‌شود و خانه کاراته قم میزبان کاراته‌کاهای 6 وزن خواهد بود.

به این ترتیب در حالی که کاراته‌کاهای ملی‌پوش قرار است در 6 وزن به پیکارهای کاراته قهرمانی رده‌ سنی بزرگسالان آسیا در سال 2015 اعزام شوند، دور جدید تمرینات آماده‌سازی و تدارکاتی تیم ملی کاراته در خانه کاراته مجموعه ورزشی راحله منطقه نیروگاه قم برگزار می‌شود.

تمرینات تیم ملی کاراته در اوزان مختلف در حالی به میزبانی قم برگزار خواهد شد که هم‌اکنون تنها یک کاراته‌کا از قم در وزن منهای 60 کیلوگرم در ترکیب تیم ملی کاراته حضور دارد؛ این کاراته‌کای مطرح امیر مهدی‌زاده دارنده مدال‌های رنگارنگ طلا، نقره و برنز میادین داخلی و برون‌مرزی است.

اعضای تیم ملی کاراته بزرگسالان که روز یکشنبه هفته جاری یک مرحله انتخابی درون اردویی را در سالن شهید کبکانیان تهران پشت سر گذاشته‌اند یکشنبه شب بیست و چهارم خردادماه وارد شهر مقدس قم شده‌اند و از امروز زیر نظر مربیان خود در خانه کاراته قم تمرین خواهند کرد.

بر همین اساس رضا روشن از مرکزی و محمدخادم رضایی از زنجان در وزن منهای 55 کیلوگرم، امیر مهدی‌زاده از قم و محمد شهریاری از تهران در وزن منهای 60 کیلوگرم، سعید احمدی از کرمانشاه، حسین سمندر از تهران و هامون درفشی‌پور از کرمانشاه در وزن منهای 67 کیلوگرم در اردوی تیم ملی حضور دارند.

در وزن منهای 75 کیلوگرم نیز ابراهیم حسن‌بیگی و سعید فرخی از تهران به همراه بهمن عسگری از قزوین، در وزن منهای 84 کیلوگرم ذبیح‌الله پورشیب از ایلام، کیوان بابان از کردستان و یونس نوروزی از مرکزی و در وزن به اضافه 84 کیلوگرم سجاد گنج‌زاده و موسی گنج‌زاده از تهران به همراه ایمان سنچولی از گلستان عضو تیم ملی هستند.

// فارس

آدرس کوتاه :