جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

آغاز تمرینات صبا برای مصاف با استقلال تهران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز تمرینات صبا برای مصاف با استقلال تهران


استارت دور جدید تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم فوتبال صبای قم برای حضور موفق در باز‌ی‌های باقی‌مانده از لیگ چهاردهم از امروز زده شد و صبایی‌ها در 2 نوبت صبح و عصر ابتدا با وزنه کار کردند و سپس به سراغ کارهای تاکتیکی رفتند.

در مجموعه هلال‌ احمر قم؛

صبای قم در حال حاضر هشتمین تیم جدول رده‌بندی بازی‌های چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌‌های کشور است و با کسب 34 امتیاز این جایگاه را از آن خود کرده و امیدوار به ارتقاء این رتبه برای رویارویی با رقبا آماده می‌شود.
صبای قم تا هفته دوازدهم از نیم فصل دوم بازی‌های لیگ چهاردهم با هدایت مهدی تارتار 34 امتیاز کسب کرده و در بازی روز جمعه یازدهم اردیبهشت ماه برابر تیم استقلال تهران قرار می‌گیرد تا دهمین پیروزی این فصل لیگ برتر را از آن خود کند.

تمرینات تیم فوتبال صبای قم از امروز در زمین چمن مجموعه ورزشی هلال‌ احمر قم آغاز شد و بازیکنان این تیم زیر نظر مهدی تارتار، ناصر بختیاری‌زاده، حسین پاشایی و مهدی رضایی‌ برای حضور موفق در بازی‌های آتی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس آماده می‌کنند.

البته در نخستین روز تمرین صبا بعد از بازی با گسترش فولاد تبریز، ابتدا بازیکنان به پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی 15 خرداد قم رفته و کار با وزنه انجام دادند و در نوبت عصر تمرینات در زمین چمن مجموعه ورزشی هلال‌احمر به کارهای تاکتیکی پرداختند.

روزبه چشمی مدافع مرکزی تیم فوتبال صبای قم و همچنین سعید مهدی‌پور که در دیدار هفته بیست و هفتم مقابل گسترش فولاد تبریز به دلیل محرومیت غایب بودند در کنار سایرین تمرین کردند، ضمن اینکه صبا برای این دیدار بازیکن مصدوم ندارد اما جلال‌الدین علی‌محمدی از مصاف با استقلال تهران به دلیل 2 اخطاره شدن محروم است، ضمن اینکه صبا به غیر از تمرین در زمین چمن هلال‌احمر، روز چهارشنبه یک جلسه در ورزشگاه یادگار امام تمرین خواهد کرد.

آدرس کوتاه :