جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

آغاز ثبت‌نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز ثبت‌نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قم از آغاز ثبت‌نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت از روز پنجم تا پانزدهم اردیبهشت‌ماه امسال خبر داد.

از پنجم اردیبهشت ماه؛

احمد عطارنیا با اشاره به آغاز ثبت‌نام نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت گفت: ثبت‌نام این آزمون از روز شنبه پنجم اردیبهشت‌ماه همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

وی افزود: داوطلبان با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir پس از خرید کارت اعتباری می‌توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت‌نام کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم با اشاره به مراحل اجرای آزمون‌های سنجش مهارت اضافه کرد: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان براساس حرفه انتخابی زمان ثبت‌نام خود در آزمون‌های کتبی شرکت خواهند کرد و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره 50 از 100 مجاز خواهند بود در آزمون های عملی شرکت کنند.

عطارنیا تصریح کرد: داوطلبان شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند از تاریخ چهارم تا ششم خرداد‌ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده از سوی اداره سنجش استان برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.

نخستین دوره آزمون ادواری سنجش مهارت هشتم خردادماه امسال برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :