رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

آغاز ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیئت شطرنج قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مسئول امور مجامع هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم از آغاز ثبت نام از کاندیداهای احراز ریاست هیئت ورزشی شطرنج قم خبر داد.

مسئول امور مجامع هیئت‌های ورزشی قم خبر داد

محسن دوعلی با اشاره به پایان یافتن دوران ریاست رئیس فعلی هیئت شطرنج استان قم اظهار کرد: با توجه به پایان دوران ریاست چهار ساله رئیس هیئت‌ شطرنج قم از کاندیداهای این هیئت ورزشی ثبت نام می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال 1390 انتخاباتی با نظارت فدراسیون‌ شطرنج و اداره کل ورزش و جوانان استان قم با حضور کاندیداهای احراز ریاست هیئت‌ شطرنج برگزار شد عنوان کرد: در آن سال حسین رحمتی نشاط با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس هیئت شطرنج استان قم انتخاب شد.

دوعلی با بیان اینکه امسال مجمع انتخابات چند هیئت ورزشی قم نیز برگزار می‌شود و روسای جدید آنها مشخص خواهد شد، اضافه کرد: آگهی این ثبت نام در روزنامه‌های کثیرالانتشار قم نیز درج شده و بر اساس تبصره 2 ماده 7 آیین نامه هیئت‌های ورزشی این اداره کل در نظر دارد از متقاضیان احراز پست ریاست هیئت شطرنج طبق شرایط اعلام شده ثبت نام کند.

مسئول امور مجامع هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: به همین منظور از علاقمندان واجد شرایط دعوت شده است به منظور ثبت نام و ارائه مدارک از تاریخ نشر آگهی به مدت یک هفته کاری به دفتر امور مجامع مستقر در اداره کل ورزش و جوانان استان مراجعه کنند.

وی در ادامه با اشاره به شرایط کاندیداها برای ثبت نام شرکت در این دوره ابراز کرد: اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور،‌ عدم سوء سابقه کیفری، دارا بودن حداقل 30 سال سن و دارا بودن تحصیلات فوق دیپلم از جمله این شرایط به شمار می‌روند.

دوعلی همچنین به مدارک مورد نیاز اشاره و عنوان کرد: تکمیل فرم ثبت نام، فتوکپی از صفحه اول شناسنامه، فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا عضویت رسمی در نیروهای مسلح و فتوکپی از آخرین مدرک تحصیلی نیز برای ثبت نام لازم است.

وی با اشاره به اهتمام این اداره کل برای برگزاری منظم مجامع هیئت‌های ورزشی در طول سال، تصریح کرد: ما در طول سال موظف به برگزاری منظم و هدفمند مجامع سالیانه و همچنین انتخابات هیئت‌های ورزشی هستیم و امسال در چنین مسیری گام برداشته ایم و در همین هفته مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان قم با حضور رئیس فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان قم برگزار شد.

مسئول امور مجامع هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: مجامع سالیانه هر هیئت به منظور بررسی عملکرد سال قبل آن هیئت ورزشی و همچنین مجامع انتخابات با هدف معرفی رئیس جدید آن هیئت ورزشی برگزار می‌شود/فارس

آدرس کوتاه :