جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

آغاز جام رمضان فوتسال رسانه‌ها با تساوی تیم پایگاه خبری ورزش قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز جام رمضان فوتسال رسانه‌ها با تساوی تیم پایگاه خبری ورزش قم


تیم فوتسال پایگاه خبری ورزش قم نخستین بازی خود را در راه کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های فوتسال جام رمضان استان قم با تساوی به پایان رساند.

با رقابت هشت تیم به میزبانی صدا و سیما صورت گرفت

مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور اصحاب رسانه، رادیو و تلویزیون به میزبانی صدا و سیمای مرکز استان قم برگزار می‌شود، در حالی که امسال هشت تیم در این رقابت‌ها حضور دارند و شانس خود را برای قهرمانی می‌آزمایند.

با برنامه‌ریزی مسئولان برگزاری رقابت‌های فوتسال جام رمضان در صدا و سیما، این مسابقات در مرحله مقدماتی به شکل دوره‌ای برگزار می‌شود و هر تیم در سه مسابقه این مرحله به میدان خواهد رفت تا در نهایت جواز صعود به جمع چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی را کسب کند.

در گروه نخست از مرحله مقدماتی مسابقات جام رمضان رسانه‌های قم در صدا و سیما، تیم‌های ترابری، دانشگاه صدا و سیما، معاونت سیما و مرکز پژوهش‌های صدا و سیما حضور دارند و این گروه حداقل 3 تیم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی را در خود جای داده است.

اما در گروه دوم مرحله مقدماتی رقابت‌های این دوره جام رمضان در صدا و سیمای مرکز استان قم، تیم‌های فوتسال پایگاه خبری ورزش قم، حراست مرکز، واحد مرکزی خبر و باشگاه خبرنگاران جوان حضور دارند و بازی‌های خود را هر شب بعد از ساعت افطار برگزار می‌کنند.

شیوه برگزاری بازی‌های مرحله گروهی به این شکل است که از هر گروه دو تیم جواز صعود به نیمه نهایی را کسب خواهد کرد و در این مرحله تیم اول گروه نخست با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه نخست با تیم اول گروه دوم به رقابت خواهد پرداخت.

در دیدار شب نخست از مرحله مقدماتی این رقابت‌ها در زمین اختصاصی صدا و سیمای مرکز قم، فوتسالیست‌های پایگاه خبری ورزش و باشگاه خبرنگاران جوان در دیداری نزدیک و نفس‌گیر با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید.

در ترکیب تیم فوتسال پایگاه خبری ورزش قم در گام نخست از این بازی‌ها، سیدجواد اشرفی درون دروازه ایستاد، ضمن اینکه محمدجعفر عابدی، محمد چهرقانی، عباس قاسم‌پور، محمدرضا جایروند، صادق چهرقانی و حمید نجفی دیگر اعضای این تیم بودند.

این در حالی است که رضا جعفری به دلیل مشکلات شخصی و حامد اسماعیلی به دلیل بیماری در ترکیب تیم فوتسال پایگاه خبری ورزش قم حضور نداشتند و از همراهی تیم خود در این دیدار محروم شدند و این تیم در گام نخست با باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیما به تساوی 4 بر 4 دست یافت.

در این دیدار نزدیک و پربرخورد محمد چهرقانی، عباس قاسم‌پور، حمید نجفی و صادق چهرقانی برای تیم پایگاه خبری ورزش قم گلزنی کردند و محمدجعفر عابدی نیز بازوبند کاپیتانی را بر بازو داشت، ضمن اینکه در دیگر دیدار این گروه تیم حراست مرکز با 4 گل از سد تیم واحد مرکزی خبر عبور کرد.

در بازی‌های انجام شده از گروه نخست مرحله مقدماتی نیز تیم‌های معاونت سیما و مرکز پژوهش‌های صدا و سیمای قم به تساوی پرگل 2 بر 2 رضایت دادند و تیم دانشکده صدا و سیما با حساب 6 بر صفر تیم فوتسال ترابری مرکز قم را شکست داد.

// فارس

آدرس کوتاه :