جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

آغاز دیرهنگام تمرینات صبا در طول فصل مشکل آفرین می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز دیرهنگام تمرینات صبا در طول فصل مشکل آفرین می‌شود


مدیرعامل باشگاه صبا گفت: آغاز دیرهنگام تمرینات تیم فوتبال صبا در طول فصل جدید مشکلاتی به وجود خواهد آورد ولی امیدواریم با حمایت‌های استانداری و مسئولان قم بتوانیم شرایط خوبی در لیگ فراهم کنیم.

جهانبینی عنوان کرد؛

عباس جهان‌بینی با اشاره به برگزاری جلسه سرپرست استانداری قم با مسئولان، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال صبای قم عنوان کرد: همتی طی مدت کوتاهی که به‌عنوان سرپرست استانداری قم منصوب شده است مسائل باشگاه صبا را رصد کرده و حتی در دو، سه جلسه که برای رفع مشکلات صبا بود شرکت داشت.

وی یادآور شد: با توجه به بضاعت و هزینه‌های کمی که سال گذشته داشتیم در دور رفت لیگ برتر جایگاه ششم جدول و در پایان فصل رتبه نهم را کسب کردیم که این برای تیمی که از لحاظ هزینه‌ها چهاردهمین تیم کشور بود بسیار مطلوب است.

مدیرعامل باشگاه صبای قم با بیان اینکه زمان در اختیار گرفتن تیم در سال گذشته حدود 65 درصد بدهی از فصل 93-92 داشتیم اظهار کرد: در فصل اخیر ابتدا بدهی‌های باشگاه را تسویه کردیم و تا پایان فصل نیز حدود 40 درصد از قراردادهای بازیکنان را پرداخت کردیم.

جهان‌بینی خاطرنشان کرد: بسیاری از تیم‌های لیگ برتر دو یا سه برابر تیم صبا هزینه کردند اما تیمشان به لیگ دسته اول رفت اما بازیکنان صبا با وجود مشکلات مالی که داشتند تا روز آخر مسابقات با تمام توان بازی کردند و رتبه خوب نهمی را به دست آوردند.

وی در خصوص توجه به تیم‌های پایه صبا گفت: تیم‌های فوتبال ما از رده سنی 14 تا 21 سال تشکیل شد که خوشبختانه تیم امید صبا به لیگ برتر صعود کرد.

مدیرعامل باشگاه صبای قم افزود: سال گذشته در دو رشته ورزشی هندبال و کشتی تیمداری می‌کردیم که به دلیل مشکلات مالی تیم هندبال را در اواسط فصل رها کردیم و نتوانستیم هزینه‌های آن را تامین کنیم.

جهان‌بینی با توجه به تاکید سرپرست استانداری قم و هیئت‌مدیره باشگاه صبا به واگذاری سهام باشگاه به بخش خصوصی گفت: قصد انجام این کار را داشتیم ولی با توجه به اینکه این امر یک پروسه زمان‌بر است و مشکلات اقتصادی که در ورزش ایران وجود دارد تلاشمان در مرحله اول نتیجه‌ای نداشت که موجب شد زمان آماده‌سازی تیم را از دست دهیم.

وی با بیان اینکه آغاز دیرهنگام تمرینات تیم فوتبال صبا در طول فصل جدید مشکلاتی به وجود خواهد آورد اضافه کرد: امیدواریم با حمایت‌های استانداری و مسئولان شهر قم بتوانیم شرایط خوبی در لیگ پیش رو برای صبا فراهم کنیم.

مدیر‌عامل باشگاه صبا ضمن تشکر از مدیر کل ورزش و جوانان و کریم بهرامی رئیس هیئت فوتبال استان قم گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان قم همواره در حد توان ما را یاری کردند که امیدواریم در آینده نیز این امر ادامه داشته باشد.

آدرس کوتاه :