سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

آغاز رقابت شهید زین الدین قم در راه قهرمانی کاتای کشور - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز رقابت شهید زین الدین قم در راه قهرمانی کاتای کشور


سرپرست هیئت کاراته قم از آغاز رقابت نماینده قم در مرحله دوم مسابقات کاتای نونهالان کشور خبر داد و گفت: تیم کاراته شهید زین الدین قم تنها تیم بدون شکست این مسابقات است.

در رده ی سنی نونهالان؛

علیرضا برخورداری اظهار داشت: هفته سوم از مرحله دوم مسابقات کاراته باشگاه‌های کشور در بخش کومیته جوانه‌ها و کاتای نونهالان پسر این هفته برگزار می‌شود و نماینده قم برای صعود به جمع 4 تیم پایانی روی تاتامی می‌رود.

وی افزود: تیم کاراته شهید زین الدین قم در مسابقات کاتای نونهالان کشور شرکت کرده است و تنها تیم بدون شکست این مسابقه به شمار می‌رود و شرایط جدول مسابقات به گونه‌ای است که این تیم مدعی جدی کسب عنوان قهرمانی است.

سرپرست هیئت کاراته قم گفت: تیم شهید زین الدین قم پس از کسب عنوان نخست مرحله گروهی در دور دوم در جدول گروه 2 با تیم‌های شهید کبکانیان تهران، آوای رزم تهران و چای رفاه گیلان همگروه شده است و در صورت کسب رتبه نخست یا دوم جدول این گروه راهی دور پایانی مسابقات می‌شود.

برخورداری بیان کرد: در گروه نخست این مسابقات هم تیم‌های شهرداری اراک، امید ارژن فارس، فجر نجف آباد و هیئت کاراته گرگان حضور دارند اما با توجه به وضعیت ایده آل تیم شهید زین الدین قم، این تیم به عنوان مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی این مسابقات به شمار می‌رود.

وی عنوان کرد: تیم شهید زین الدین قم در نخستین مسابقه این هفته با تیم شهید کبکانیان تهران روبرو می‌شود و بلافاصله پس از مسابقه نخست، برابر تیم‌های آوای رزم و چای رفاه گیلان روی تاتامی می‌رود و در صورت کسب نتایج مطلوب هفته آینده در مرحله نهایی با برترین‌های گروه یک مسابقه می‌دهد.

سرپرست هیئت کاراته قم تصریح کرد: سید مجید وکیلی، حسین خدری، محمد بادبرین و امیرحسین تجری نفرات تیم کاتای شهید زین الدین را تشکیل می‌دهند و مربیگری این تیم بر عهده علی سلطانی است و با توجه به تجربه و توانمندی بالای نفرات اعزامی قم به کسب قهرمانی امیدواری زیادی داریم.

آدرس کوتاه :