جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

آغاز رقابت کریمه قم برای قهرمانی والیبال جوانان ایران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز رقابت کریمه قم برای قهرمانی والیبال جوانان ایران


تیم والیبال کریمه قم در تلاش برای کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی پیکارهای لیگ دسته اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور به مصاف رقبای خود می‌رود.

بعد از حضور موفق تیم والیبال نوجوانان باشگاه‌ کریمه قم در پیکارهای مرحله مقدماتی لیگ دسته اول والیبال رده سنی نوجوانان باشگاه‌های کشور و صعود موفق این تیم به مرحله نهایی بازی‌ها، اکنون جوانان والیبالیست این باشگاه آماده رویارویی با حریفان خود هستند.

بازیکنان تیم والیبال جوانان کریمه قم برای حضور در مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور در حالی معرفی شدند که پاسورهای این تیم محمد محمدی، حسن ایزدی و محمدامین لطفی هستند و لیبروهای این تیم نیز حسین فیروزپور و محمدجعفر رهنما محسوب می‌شوند.

همچنین مدافعان میانی تیم والیبال جوانان کریمه قم در این رقابت‌ها میلاد رشیدی، محمدمهدی کامرانی و علیرضا فرزانه خواهند بود، ضمن اینکه در نقش قطر پاسور مهدی فهیمی‌پور ایفای نقش می‌کند و دریافت کنندگان قدرتی این تیم میثم صنیعی، مهدی ودودی، حسین اسماعیلی، محمدمهدی پایاب و محمدحسین محمدی‌تبار هستند.

نماینده والیبال استان قم در حالی برای رویارویی با حریفان خود در مرحله مقدماتی فصل جدید لیگ دسته اول والیبال جوانان باشگاه‌های کشور راهی کاشان شده که در کادر فنی این تیم سیدروح‌الله شفیعی به عنوان سرمربی، عباس بختیاری و جواد سعادتمند به عنوان مربی و حسین آزاد به عنوان سرپرست حضور دارند.

این در حالی است که بازی‌های مرحله مقدماتی از فصل جدید مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته اول جوانان ایران با عنوان جام شهدای منا از امروز به شکل متمرکز آغاز می‌شود و با حضور تیم کریمه قم در گروه نخست به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

امسال تعداد 12 تیم برای حضور در مرحله گروهی لیگ دسته اول والیبال جوانان ایران اعلام آمادگی کرده‌اند و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون والیبال، رقابت‌های مرحله مقدماتی خود را در دو گروه پیگیری می‌کنند، در حالی که در هر گروه 6 تیم حضور دارند و چهار تیم برتر هر گروه به مرحله دوم می‌روند.

در گروه نخست این دوره از بازی‌های والیبال قهرمانی جوانان باشگاه‌های ایران با حضور تیم آینده‌دار کریمه قم که به میزبانی شهر کاشان به انجام می‌رسد، تیم‌های فرش محتشم کاشان، لاستیک بارز کرمان، گل‌گهر سیرجان، کریمه قم، رعد پدافند اصفهان و بختیاری ورامین برای دست‌یابی به مجوز صعود با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

این در حالی است که دیدارهای مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته اول والیبال رده سنی جوانان باشگاه‌های کشور در دیگر گروه به میزبانی قزوین برگزار می‌شود و در این گروه تیم‌های سپهرالکتریک قزوین، اتحاد جوان مریانج همدان، نیروگاه سیکل ترکیبی دامغان، عقاب سبلان، شهداری بجنورد و عقاب تهران مسابقه می‌دهند.

هر تیم شرکت کننده در پیکارهای مرحله مقدماتی این دوره می‌تواند برای جدال با حریفان خود تعداد 20 بازیکن را معرفی و در مرحله مقدماتی مسابقات از 14 بازیکن متولد یازدهم دی‌ماه سال 1375 به بعد استفاده کند، ضمن اینکه بازی‌ها به شکل دوره‌ای به انجام می‌رسد.

آدرس کوتاه :