جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

آغاز رقابت 8 تیم در لیگ مینی‌گلف قهرمانی قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آغاز رقابت 8 تیم در لیگ مینی‌گلف قهرمانی قم


رئیس هیئت گلف استان قم از آغاز رقابت هشت تیم در دوره جدید رقابت‌های لیگ مینی‌گلف قهرمانی باشگاه‌های قم خبر داد.

رئیس هیئت گلف استان قم خبر داد

سیدمحمد علویون امروز در قم، اظهار کرد: از برگزاری نخستین دوره رقابت‌های لیگ مینی‌گلف قهرمانی باشگاه‌های قم در سال 1393 تجارب بسیار خوبی داریم و به شکلی برنامه‌ریزی شده تا دومین دوره آن با کیفیت بهتری به انجام برسد.

وی با بیان اینکه لیگ مینی‌گلف تاثیر بسیار زیادی در شناسایی استعدادهای این رشته ورزشی داشته است، بیان کرد: دومین دوره مسابقات لیگ مینی گلف قهرمانی باشگاه‌های استان قم با رقابت هشت تیم برگزار می‌شود و تیم‌ها به شکل دوره‌ای با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رئیس هیئت گلف استان قم افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های هیئت در تقویم سالانه خود برگزاری منظم و با برنامه‌ رقابت‌های استانی است و بر همین اساس لیگ مینی‌گلف باشگاه‌های قم را برگزار می‌کنیم تا گامی در مسیر رشد و توسعه این رشته ورزشی پرنشاط باشد.

وی اضافه کرد: هیئت گلف برنامه‌های متنوعی را در تقویم ورزشی سال جاری خود پیش‌بینی و از ابتدا سال آنها را اجرایی کرده و تا پایان سال سرگرم برگزاری رقابت‌های دومین دوره لیگ مینی‌گلف قهرمانی قم خواهیم بود و برای سال جدید برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

علویون بیان کرد: ما برای توسعه گلف و مینی‌گلف قم،‌ یک آکادمی مجهز در مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم راه‌اندازی کرده‌ایم و در این آکادمی توجه به هر دو بخش همگانی و قهرمانی این رشته صورت می‌گیرد، آموزش‌ها در هر دو بخش آقایان و بانوان انجام می‌شود و مسابقات استانی را نیز برگزار می‌کنیم.

وی یادآور شد: هیئت گلف استان قم در بخش آموزش با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف، در زمینه افزایش دانش نیروی انسانی مرتبط با این رشته نیز اقدام کرده است و اکنون برگزاری مسابقات لیگ فرصت بسیار مناسبی برای انتقال دانش مربیان و بروز توانمندی ورزشکاران مینی‌گلف قم است.

رئیس هیئت گلف استان قم با اشاره به آغاز دوره جدید لیگ مینی‌گلف باشگاه‌های قم، بیان کرد: دومین دوره مسابقات لیگ مینی‌گلف استان به میزبانی مجموعه مینی‌گلف ورزشگاه شهید حیدریان قم آغاز به کار کرد و هشت تیم برای قهرمانی با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: هشت تیم حاضر در این دوره از رقابت‌ها در تلاش برای به دست آوردن عنوان قهرمانی به شکل رفت و برگشت در قالب دو گروه با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت در حالی که بازی‌ها را تا اسفند ماه به پایان خواهیم رساند.

علویون عنوان کرد: تیم‌های دانشگاه علوم‌پزشکی، داروخانه محدث، نبات شهد بهار، ‌20 بن، سوهان عارفی، فروشگاه ورزشی 90، آریا و مهر گیاه در مسابقات فصل 1394 لیگ مینی‌گلف باشگاه‌های قم حضور دارند و به شکل دوره‌ای به رقابت می‌پردازند.

وی اضافه کرد: با انجام بازی‌های هفته نخست تیم آریا بر مهر گیاه غلبه کرد، تیم داروخانه محدث مغلوب تیم سوهان عارفی شد و تیم 20 بن از سد دانشگاه علوم‌پزشکی قم عبور کرد، ضمن اینکه عنوان بهترین بازیکن هفته نخست به علی شاکرنژاد با 41 ضربه از تیم 20 بن رسید و مسابقه بین دو تیم نبات شهد بهار و فروشگاه 90 با توافق دو تیم و کمیته مسابقات به تعویق افتاد. / فارس

آدرس کوتاه :