جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

افتتاح همزمان 14 پایگاه اورژانس هوایی - سیمای نور

 

 

معرفی برنامه های شبکه نور

افتتاح همزمان 14 پایگاه اورژانس هوایی

افتتاح همزمان 14 پایگاه اورژانس هوایی


Loading the player...
متاسفانه در کشور ما حوادث رانندگی و ترافیکی نخستین عامل مرگ و میر گزارش شده است.

به همین دلیل اهمیت امداد رسانی به آسیب دیدگان حوادث رانندگی و ترافیکی یکی از اولویت های امدادگران اورژانس در ارائه خدمات پایه و اولیه فوریت های پزشکی به شمار می آید. میزان پوشش دهی خدمات اورژانس در حوادث رانندگی و ترافیکی یکی از شاخص های ارزشمند، جهت ارزیابی نحوه عملکرد اورژانس 115 در خدمات رسانی به آسیب دیدگان اینگونه حوادث می باشد.

تاسیس و راه اندازی 700 پایگاه اورژانس و تقویت ناوگان امداد هوایی و آمبولانسی و جذب نیروی انسانی پیش بینی شده در راستای تحقق هدف امنیت مردم است.
 نیروهای اورژانس هوایی آموزش‌های خاصی را دریافت می کنند و باید از تجربه لازم برای این کار برخوردار باشند. سعی بر آن است که از پزشک و پرستار در اورژانس هوایی استفاده کنیم.

امروز تکمیل اورژانس هوایی نیز قدمی در راه استقرار عدالت برای دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی است که امیدواریم در ماه ها و سال آینده به کمال خود برسد و مردم در سراسر کشور بتواند در صورت بروز حادثه از خدمات بهنگام پزشکی استفاده کنند.

درحقیقت  همانگونه  که در شهرها خدمات متنوع اورژانسی  ارائه می شود، در نقاط مرزی و راه های صعب العبور نیز مردم بتوانند از خدمات بهنگام استفاده کنند.

در قالب طرح تحول سلامت آرزو ها و انتظارات زیادی وجود دارد که همراهی همه دستگاه ها را می طلبد.
سیمای مرکز نور بطور مستقیم اقدام به انعکاس مراسم افتتاح 14 پایگاه اورژانس هوایی درقم پرداخت.

این افتتاح که با حضور وزیر بهداشت ،استاندار قم ومسئولان استانی صورت گرفت. 

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.