رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

افشید قم با گسترش فولاد تبریز و سپیدرود رشت هم‌گروه شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


دبیر هیئت فوتبال قم از هم‌گروهی تیم فوتبال افشید قم با تیم‌های گسترش فولاد تبریز و سپیدرود رشت در لیگ جوانان کشور خبر داد.

احمدی عنوان داشت؛

علی احمدی اظهار داشت: تیم‌های فوتبال قم در مسابقات فوتبال پایه کشور حریفان خود را شناختند که در یکی از گروه‌ها، تیم جوانان افشید قم برای صدرنشینی تلاش می‌کند.

وی افزود: تیم فوتبال افشید در رده سنی جوانان، یکی از 2 نماینده قم در مسابقات فوتبال پایه کشور در مرحله پایانی است که بر این اساس باید با تیم‌های گسترش فولاد تبریز، شهرداری اردبیل، سپیدرود رشت و پارسیان کرج مسابقه دهد.

دبیر هیئت فوتبال قم گفت: افشید قم در حالی در این مسابقات شرکت می‌کند که در دور نخست مرحله گروهی در اراک به میدان رفت و پس از تیم آلومینیوم‌سازی این شهر به مقام دوم رسید تا جواز حضور در مرحله دوم را کسب کند.

احمدی بیان کرد: مسابقات مرحله نهایی به صورت دوره‌ای و تک بازی برگزار می‌شود و تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند وارد گردونه مسابقات لیگ دسته اول جوانان کشور در سال 94 می‌شود و سایر تیم‌ها به مسابقات استانی سقوط می‌کنند.

وی عنوان کرد: علاوه بر افشید، تیم فوتبال عقاب پردیسان نیز در این مسابقات به عنوان نماینده قم حضور دارد که با تیم‌های نساجی مازندران، ستارگان گرگان و آرامش توس مشهد همگروه شده است.

دبیر هیئت فوتبال قم تصریح کرد: در رده سنی نونهالان نیز 2 تیم قمی به نام‌های صبای قم و سیاه جامگان حضور دارند که باید در برابر حریفانی چون جاوید کاشان و مقاومت تهران مسابقه دهند تا یک تیم به لیگ بر‌تر رده سنی نونهالان کشور راه پیدا کند.

آدرس کوتاه :