جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور در قم برگزار می شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور در قم برگزار می شود


هفتمین المپیاد ورزشی سراسری دانشجویان پسر این دانشگاه، نهم تا دوازدهم مرداد ماه جاری در قم برگزار می شود.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور

عبدالمهدی نصیرزاده روز سه شنبه در نشستی خبری در دانشگاه پیام نور قم بیان داشت: نزدیک به یکهزار و 500 دانشجو، مربی، سرپرست و داور از 31 استان کشور در این المیپاد حضور دارند و دانشجویان در 11 رشته فردی و گروهی با همدیگر رقابت خواهند کرد.

وی ابراز داشت: این المپیاد در رشته های فوتسال، بسکتبال، والیبال، شنا، کاراته، تکواندو، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، دو و میدانی، بدمینتون و تنیس روی میز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه افتتاحیه المپیاد، نهم مردادماه در سالن ورزشی شهید حیدریان قم ترتیب می یابد گفت: با توجه به برگزاری رقابت ها در شهر مقدس قم، برنامه های فوق برنامه فرهنگی نیز برای دانشجویان تدارک دیده شده است.

نصیرزاده گفت: سعی بر این بوده است که مسوولان و سرپرستان فنی مسابقات از افراد صاحبان نام در فدراسیون های ورزشی انتخاب شود و از بعد فنی استان قم در شرایطی است که می تواند میزبانی خوبی در این مسابقات داشته باشد.

وی همچنین از برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور کشور از سیزدهم مردادماه جاری در همدان خبر داد.

رییس دانشگاه پیام نور استان قم نیز در این نشست خبری گفت: به منظور برگزاری هر چه بهتر المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور هماهنگی لازم را با نیروی انتظامی و استانداری قم، همچنین هلال احمر و شهرداری قم انجام داده ایم.

علیرضا آقایوسفی افزود: به دلیل نبود بودجه برخی رشته های المپیاد پیش از برگزاری حذف شده و میزبانی استان قم در حالی محقق شده است که تا 10 روز پیش رقابت شدیدی بین قم و چند استان دیگر برای میزبانی وجود داشت.

وی یادآور شد: مسابقات المپیاد سراسری دانشجویان پسر پیام نور کشور در سالن های ورزشی شهید حیدریان، خانه تکواندو، خانه کاراته، خانه تنیس روی میز، سالن شهدای هفتم تیر، دانشگاه قم و سالن ورزشی شهدای بهزیستی قم برگزار می شود

آدرس کوتاه :