رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الگوگیری از سیره علی(ع) و فاطمه زهرا(س) در برنامه‌های هفته ازدواج - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان استان قم با اشاره هدف برنامه‌های هفته ازدواج گفت: هدف از این برنامه‌ها الگوگیری از سیره امیرالمومنین علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در امر ازدواج آسان است.

معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان استان قم مطرح کرد

حجت‌الاسلام اسماعیل فلاحیان امشب در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان قم که به همت اداره کل ورزش و جوانان استان قم در محل استانداری برگزار شد گفت: با توجه به اینکه مصوبه‌هایی در زمینه بزرگداشت هفته ازدواج به ارگان‌ها ارسال شده از تمام مراکز مربوطه انتظار داریم انجام این برنامه‌ها به نحو احسن را پیگیری کنند.

وی ادامه داد: هرچند برنامه‌هایی که به ارگان‌ها ارسال شده تدوین شده و مشخص است اما ارگان‌ها می‌توانند با هماهنگی اداره ورزش و جوانان استان برنامه‌های دیگری را اضافه کنند.

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم با اشاره هدف برنامه‌های هفته ازدواج تصریح کرد: هدف از این برنامه‌ها الگوگیری از امیرالمومنین علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا(س) در امر ازدواج آسان است.

وی افزود: امیدواریم با انجام این برنامه‌ها راهکارهای ازدواج آسان را بشناسیم و به جامعه معرفی کنیم.

فلاحیان با بیان اهمیت آموزش پیش از ازدواج گفت: ما در زمینه  آموزش‌های ازدواج و خانواده دوره‌های فراوانی برگزار کرده‌ایم اما همچنان جای کار هست چون دشمنان از طریق ماهواره‌ها و شبکه‌های اجتماعی  فرهنگ‌های غلط را به جوانان القاء می‌کنند.

وی اظهار کرد: مشکلات عدیده‌ای بر سر راه ازدواج جوانان وجود دارد که یکی از آن‌ها سختگیری خانواده‌ها در مسائل اقتصادی است و این وظیفه ماست که فرهنگ ازدواج آسان را در جامعه نهادینه کنیم./ فارس

آدرس کوتاه :