جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

آماده‌سازی 50 غرفه عرضه کالا پیرامون مسجد جمکران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آماده‌سازی 50 غرفه عرضه کالا پیرامون مسجد جمکران


معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: 140 هکتار فضای فیزیکی برای پارکینگ، 50 غرفه عرضه کالا و یک‌هزار و 200 چشمه سرویس بهداشتی سیار برای ایام شعبانیه در اطراف مسجد مقدس جمکران آماده‌سازی شده است.

مهدی اصفهانیان‌مقدم؛

مهدی اصفهانیان‌مقدم در جلسه هم‌اندیشی خدمات شهری که ظهر امروز در سالن جلسات معاونت خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم برگزار شد با بیان اینکه در سال جاری نیمه شعبان با رحلت امام خمینی(ره) تقارن خواهد داشت، اظهار کرد: امسال در این ایام چهار روز تعطیلی مستمر داریم و به همین علت شهرداری قم باید از ظرفیت‌های مختلف خود برای استقبال از زائران شعبانیه استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه آسیب‌شناسی‌های لازم برای ارائه خدمات به مسافران انجام شده است، گفت: 140 هکتار فضای فیزیکی برای پارکینگ، 50 غرفه عرضه کالا و یک‌هزار و 200 چشمه سرویس بهداشتی برای ایام شعبانیه در اطراف مسجد مقدس جمکران آماده‌سازی شده است.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم با بیان اینکه ایجاد مخازن آب در پارک‌سوارها، بلوار پیامبر اعظم(ص) و اطراف مسجد مقدس جمکران در دستور کار شهرداری قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: سرویس‌های بهداشتی در نقاط مذکور با همکاری مناطق هشت‌گانه و ستادهای خدمات‌رسانی از نظر کیفی و کمی مطلوب‌تر شده است.

اصفهانیان‌مقدم اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله نمایشگاه‌های مذهبی را یکی دیگر از برنامه‌های شهرداری در ایام مذکور دانست به برخی دیگر از فعالیت‌های شهرداری قم برای ایام شعبانیه اشاره و تاکید کرد: امیدواریم با همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط بتوانیم خدمات مناسبی را به زائران مسجد مقدس جمکران و حرم حضرت معصومه(س) ارائه دهیم.

وی ارتقای فرهنگ شهروندی را یکی دیگر از اهداف فعالیت‌های شهرداری قم در ایام شعبانیه دانست و افزود: با هماهنگی‌هایی که با سازمان ایمنی و آتش‌نشانی انجام شده در ایام شعبانیه محیط ایمن مناسبی را برای خدمات‌رسانی به زائران ایجاد کرده‌ایم.

آدرس کوتاه :