جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

آمادگی حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها برای آبادانی همه‌جانبه قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آمادگی حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها برای آبادانی همه‌جانبه قم


استاندار قم گفت: در استان قم دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه و مردم قم آماده هستند در عمران و آبادی همه جانبه و تحقق اهداف انقلاب و اسلام و برنامه های دولت تدبیر و امید رئیس جمهور را همراهی کنند.

حجت الاسلام صالحی منش؛

محمدصادق صالحی منش در حرم حضرت معصومه (س) با تقدیر از حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهور و تبریک ولادت حضرت زینب (س) اظهار داشت: به عنوان نماینده مردم قم حضور رئیس جمهور را در قم خیر مقدم می گویم.

استاندار قم با اشاره به اینکه امروز در استان قم دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه و مردم قم آماده هستند در عمران و آبادی همه جانبه و تحقق اهداف انقلاب و اسلام و برنامه های دولت تدبیر و امید رئیس جمهور را همراهی کنند افزود: در شرایط دشوار کنونی بر کسی پوشیده نیست پیگیری‌های مجدانه دولت مردان در مسیر خدمت به مرم پیشرفت و ثبات را به ارمغان آورده است.

وی افزود: به عنوان نماینده مردم و مراجع از شما تشکر می‌کنم و مسائل و مشکلاتی را هم که وجود دارد در شورای اداری استان به شما اطلاع می‌دهم.

صالحی منش با بیان اینکه شما خود فرزند حوزه هستید خاطر نشان کرد: همیشه نسبت به قم و قشر آسیب پذیر و بافت فرسوده قم توجه داشته اید و مسائل زیر ساختی قم مانند برق و آب قم را مورد توجه قرار دادید.

استاندار قم خاطرنشان کرد: مردم ایران و به ویژه شهر قم از باب عمل به قرآن، مقام معظم رهبری و رئیس جمهور را حمایت می‌کنند.

آدرس کوتاه :