سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آمادگی لازم را برای لیگ جدید کسب خواهیم کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آمادگی لازم را برای لیگ جدید کسب خواهیم کرد


سرمربی تیم فوتسال قم گفت: با اینکه زمان اندکی تا آغاز دوره جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور پیش رو داریم اما آمادگی لازم را برای لیگ جدید کسب خواهیم کرد.

غیاثی عنوان کرد؛

سیدمهدی غیاثی اظهار کرد: 17 روز دیگر تا نخستین بازی خود در دوره جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور پیش رو داریم و در این زمان بیشتر سعی می‌کنیم تیم را از نظر آمادگی جسمانی به سطح مطلوب برسانیم.

وی ادامه داد: در شرایطی برنامه‌های آماده‌سازی تیم را برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور آغاز کردیم که زمان تا شروع لیگ جدید اندک است و به همین خاطر می‌گویم که تماشاگران باید در هفته‌های آغازین لیگ کمی صبور باشند و تیم را در هر شرایط حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتسال قم افزود: تماشاگران نگران نباشند که هنوز نامی برای نماینده فوتسال قم در دوره جدید لیگ برتر انتخاب نشده، به زودی حامی مالی جدید تیم را معرفی می‌کنیم و نام تیم برای حضور در هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: تیم در حال حاضر متعلق به اداره کل ورزش و جوانان است و نمی‌توانستیم تا زمانی که حامی مالی پیدا می‌شود منتظر بمانیم، به همین خاطر با حمایت‌های اداره کل برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتسال برنامه‌های تیم را آغاز کردیم تا زمان را بیش از این از دست ندهیم.

غیاثی بیان کرد: نخستین مرحله برنامه‌های آماده سازی ما برای حضور پرقدرت در دوره جدید لیگ برتر فوتسال به تمرین در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان اختصاص داشت و مرحله دوم آمادگی تیم به اردوی تیم در شهر ملایر اختصاص دارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شناختی که از شهر ملایر و وضعیت آب و هوایی آن داریم و همچنین امکانات بسیار خوبی که در این شهر موجود است، اردویی کوتاه مدت را برای کسب آمادگی لازم به منظور حضور در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال در نظر گرفتیم.

غیاثی افزود: در دو فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور نماینده قم یک عنوان قهرمانی جام حذفی و دو مقام ششمی لیگ برتر را کسب کرده و قطعا امسال در مسابقات فصل جدید لیگ برتر با توجه به بازیکنان بسیار خوب و آماده‌ای که دارد می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

وی تاکید کرد: شرایط ما برای قهرمانی در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور که امسال با عنوان پرشین لیگ برگزار می‌شود زمانی مطلوب و مساعد خواهد بود که تماشاگران و رسانه‌ها به خوبی از تیم حمایت کنند تا نتایج خوبی کسب کنیم و آرزوی تمام فوتسال دوستان قمی یعنی قهرمانی در لیگ برتر را جامه عمل بپوشانیم.

سرمربی تیم فوتسال قم اظهار کرد: اردوی آماده سازی ما در شهرستان ملایر تا پایان هفته جاری ادامه می‌یابد و بعد از آن بار دیگر در قم حضور می‌یابیم، ضمن اینکه بازی‌های تدارکاتی نیز برای تیم در نظر گرفته‌ایم که به زودی آن را به اطلاع هواداران خواهیم رساند.

علاوه بر تیم فوتسال قم، تیم‌های فوتسال فرش آراء مشهد، صنایع گیتی پسند اصفهان، شرکت ملی حفاری ایران، شهروند ساری، مس سونگون ورزقان، پایاسازه تبریز، تاسیسات دریایی تهران، شهید منصوری قرچک، میثاق تهران، دو تیم برتر لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور تیم‌هایی هستند که در هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر حاضر هستند.

آدرس کوتاه :