رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

آمادگی کامل پلیس قم برای ارائه خدمت در لیالی قدر‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم از آمادگی کامل پلیس استان برای ارائه خدمت به زائرین و مجاورین در شب‌های پرفیض قدر خبر داد.

جهت برقراری نظم و امنیت؛

سرهنگ صیاد درویشی ‌اظهارداشت: پلیس استان، با طراحی و برنامه ریزی در بخش‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی در سطح استان به ویژه در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران، با تمام قوا آماده انجام این مأموریت است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به تمرکز تلاش این فرماندهی بر حاکمیت فضای نظم و انضباط اجتماعی در این ایام برای حضور حداکثری شهروندان و کسب فیوضات معنوی در این شب‌ها، افزود: علاوه بر تلاش برای برقراری نظم و امنیت در محل‌های اعلام شده، طرح‌های عملیاتی برای پیشگیری از وقوع جرائم نیز در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: پلیس اقدامات پیشگیرانه خود را به ویژه در بحث سرقت با جدیت دنبال خواهد کرد اما تحقق این امر، نیازمند تعامل دو سویه پلیس و مردم است.

درویشی در خاتمه با ارائه هشدارهای انتظامی گفت: شهروندان در هنگام ترک منزل و خودرو از قفل بودن درب‌ها و قفل ایمنی خودرو اطمینان حاصل کرده و همچنین از انجام هرگونه اقدامی که فرصت ارتکاب جرم را برای افراد سودجو فراهم می‌سازد، پرهیز کنند.

سرهنگ کرم الله حسینی نیز برای پیشگیری از به‌وجود آمدن مشکلات ترافیکی و تسهیل عبور و مرور شهروندان، اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی ویژه‌ای برای لیالی قدر در نظر گرفته شده و پلیس راهور با استفاده از تمام توان خود و تجهیزات موجود، محل‌های مورد نظر در این ایام را مورد پوشش قرار داده و محدودیت‌های ترافیکی را اجرا می‌کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به حضور جمع کثیری از مردم برای شرکت در مراسم احیاء و عزاداری در حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران از شهروندان و رانندگان گفت: همچون مراسمات گذشته با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، خدمتگزاران خود را در پلیس راهور یاری کنند.

آدرس کوتاه :