جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

آمادگی کامل کمیته های یازده گانه - صفحه اصلی

 

 

آمادگی کامل کمیته های یازده گانه

آمادگی کامل کمیته های یازده گانه


معاون هماهنگی ستاد تسهیلات زائران استانداری دربرنامه گفتگوی خبری با بیان این که استان قم هرساله درنیمه شعبان میزبان زائران زیادی ازسراسرکشوراست گفت: هرسال با راهسازی و افزایش مسیرهای منتهی به مسجد سعی درکاهش بار ترافیک داریم.

 

عالی پورازآمادگی کامل کمیته های یازده گانه خبرداد و گفت:110ایستگاه صلواتی با بیش از 500غرفه فعالیت می کنند.

 

وی با بیان این که 14پارکینگ ایجاد شده است گفت:کف پارکینگ برای رفع  گرد و غبار مازوت پاشی شده است.

 

معاون هماهنگی ستاد تسهیلات زائران استانداری خاطرنشان کرد:نیروهای امدادی،درمانی هلال احمر،آتشنشانی، بیمارستان صحرایی برای هرچه بهتر برگزار شدن مراسم نیمه شعبان درتلاش و آماده خدمت رسانی هستند.

 

رئیس پلیس راهوراستان در ارتباط تلفنی با برنامه گفت:امسال زیرگذر بلوار شهید کبیری به سمت میدان مرجعیت بازگشایی و زیربار ترافیک رفته است.

 

سرهنگ پوربافرانی با اشاره به این که خیابان ظهور،محدوده ی کوه خضرنبی به سمت مسجد جمکران،نقطه ی آغازمحدودیت های ترافیکی است،گفت:تا ظهرجمعه محدودیت ها به پایان می رسد.

 

دبیرشورای ترافیک استان با بیان این که طبق  برنامه ریزی های صورت گرفته همه دستگاه ها در هماهنگی کامل هستند گفت:برای کاهش بار ترافیک ناوگان حمل و نقل عمومی دراین زمینه گام های موثری برداشته است.

 

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران هم با اشاره به جایگاه والای مسجد جمکران در نشرمعارف دین و تبیین نقش مهدویت گفت: امسال پنج حوزه کودک،نوجوان،جوان،خانواده و بین الملل مخاطب شناسی صورت گرفته است.

 

صدوقی با توجه به این که برنامه های مختلف درحال برگزاری است،گفت:مراسم احیای شب نیمه شعبان و ندبه خوانی در صبح جمعه و پیاده روی از حرم حضرت معصومه به سمت مسجد مقدس جمکران را خواهیم داشت.

 

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران افزود: 70مترجم خارجی ازجامعه المصطفی برای رفاه حال زوارخارجی در نظرگرفته شده است.

 

وی خاطرنشان کرد:امسال نشان تندیس مهدی یاور به نماینده شیخ زکزاکی اهدا خواهد شد و میزبان تولیت مسجد کوفه هستیم.

 

 

 

 

 

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.