جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

آمار کشته‌شدگان جاد‌ه‌ای قم ۲۱ درصد کاهش یافت‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آمار کشته‌شدگان جاد‌ه‌ای قم ۲۱ درصد کاهش یافت‌


رئیس پلیس راهور قم از کاهش ۲۱ درصدی کشته‌شدگان جاده‌ای در سه‌ماهه تابستان امسال خبر داد.

رئیس پلیس راهور قم

اردشیر جمشیدی‌راد پیش از ظهر امروز در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس در ایام تابستان اظهار داشت: پلیس اقدامات خوبی در ارتباط با افزایش گشت‌های نامحسوس و اختصاص نیروی کمکی در ایام تابستان داشته است.

رئیس پلیس راهور قم افزود: افزایش گشت‌های نامحسوس تحت عنوان «بازرسی نامحسوس» در سطح جاده در ایام تابستان صورت گرفت و در سه‌ماهه تابستان تصادفات منجر به فوت 18 درصد و کشته‌شدگان جاده‌ای 21 درصد کاهش داشته است.

جمشیدی راد با اشاره به افزایش 6 درصدی سفرها در طول تابستان گفت: زیرساخت‌های استان قم وضعیت مطلوبی ندارد و این در حالی است که زیرساخت‌های استان قم نسبت به گذشته خیلی بهتر شده ‌اما همچنان رضایت‌بخش نیست.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مورد باندهای رفت و برگشت در بزرگراه امام علی (ع) گفت: مکاتبات زیادی با شورای ترافیک استان مطرح‌شده ‌اما با وجود ورود رئیس دادگستری استان به این مسئله، این اتوبان همچنان از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست.

رئیس پلیس راهور قم بابیان ساماندهی وضعیت ورودی و خروجی اتوبان امام علی (ع) گفت: امید است با انجام این اقدامات نواقص جاری برطرف شود و انجام این کار با شروع بهینه‌سازی زیرساخت‌ها امکان‌پذیر است./تسنیم

آدرس کوتاه :