جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

امتیاز گرفتن از استقلال خوزستان کار هر تیمی نیست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

امتیاز گرفتن از استقلال خوزستان کار هر تیمی نیست


بازیکن تیم فوتبال صبای قم گفت: استقلال خوزستان تیم‌های بزرگی را شکست داده و بهترین خط دفاعی لیگ را دارد ولی ما توانستیم از آنها یک امتیاز بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم:

محمد قاضی امروز در قم، با اشاره به تساوی خارج از خانه صبا مقابل استقلال صنعتی خوزستان اظهار کرد: مثل یکی، دو بازی اخیر فرصت‌های زیادی به دست آوردیم و گل نزدیم که باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم. تمام مسابقات لیگ برتر سخت است اما بازی با استقلال خوزستان یکی از دشوارترین آنها بود که خوشبختانه یک امتیاز گرفتیم.

وی ادامه داد: استقلال خوزستان در این فصل پرسپولیس، فولاد و سایپا را در زمینش شکست داده بود و علاوه بر آن بهترین خط دفاعی لیگ را دارد که نتیجه گرفتن مقابل این تیم در گرمای اهواز کار هر تیمی نیست. آنها به هیچ تیمی اجازه حمله نمی‌دادند ولی ما توانستیم موقعیت‌های زیادی روی دروازه آنها ایجاد کنیم و اگر در نیمه اول یا ابتدای نیمه دوم به گل می‌رسیدیم مطمئنا 3 امتیاز را از آن خود می‌کردیم.

مهاجم صبای قم در خصوص گلزنی‌اش مقابل استقلال خوزستان اضافه کرد: خوشحالم بعد از گذشت پنج هفته گلزنی کردم و با آن مانع شکست تیمم شوم. خدا را شکر جواب اعتماد دایی را دادم و این کمترین کاری بود که توانستم انجام دهم. امیدوارم در هفته‌های آینده دوباره گلزنی کنم و نمایش بهتری داشته باشم.

قاضی با بیان اینکه سعی دارم تمام توپ‌ها را به گل تبدیل کنم، عنوان کرد: در بازی‌های گذشته تلاش زیادی برای گلزنی داشتم اما دروازه‌بان‌ها و بازیکنان مقابلمان هم مثل ما تلاش می‌کنند که دروازه‌شان را بسته نگه دارند. مقابل استقلال خوزستان هم دو موقعیت گلزنی جدی داشتم که دروازه‌بان آنها مثل دیگر موقعیت‌ها خوب کار کرد. او یکی از بهترین‌های این فصل است و گل زدن به او سخت بود که خوشحالم توانستم این کار را در دقایق پایانی انجام دهم.

وی اضافه کرد: روزهای آخر نقل و انتقالات به صبا اضافه شدم و زمان زیادی برای تمرین بازیکنان کنار هم و هماهنگی نداشتم. همین دیر جمع شدن تیم موجب شد نتوانیم در هفته‌های ابتدایی لیگ عملکرد واقعی‌‌مان را نشان دهیم.

مهاجم تیم فوتبال صبا تصریح کرد: وقفه لیگ بعد از هفته پنجم و اردویی که در اردبیل داشتیم تاثیر زیادی در هماهنگی بازیکنان داشت و من هم در این فرصت تلاش کردم با نحوه بازی هم تیمی‌هایم آشنایی پیدا کنم که خوشحالم توانستم در نخستین بازی بعد از تعطیلات گلزنی کنم.

قاضی با بیان اینکه صبا شایسته حضور در بالای جدول است، عنوان کرد: واقعا تیم خوبی داریم و در هفته‌های آینده به جایگاه واقعی خود می‌رسیم چون بازیکنان و سرمربی خوبی مثل علی دایی داریم. من هم تلاش می‌کنم گل‌های بیشتری برای صبا بزنم و موجب موفقیت تیمم شوم.

وی پیرامون نتایج صبا در لیگ پانزدهم گفت: متاسفانه در چهار بازی مساوی کردیم که در تمام آنها حتی مقابل نفت تهران برای پیروزی به میدان رفته بودیم. بازیکنان خوب در تمام تیم‌ها پخش شدند و سطح بازی تیم‌ها به هم نزدیک شده است که موجب شده هیچ تیمی مسابقه راحتی نداشته باشد.

قاضی ادامه داد: به مرور زمان عیار تیم‌ها مشخص می‌شود و با شناختی که از تیم خودمان دارم می‌دانم نتایج بهتری در ادامه فصل می‌گیریم و جزء تیم‌های بالای جدول قرار خواهیم گرفت.

مهاجم صبای قم در خصوص بازی جام حذفی با تراکتورسازی تبریز ابراز کرد: کار سختی داریم چرا که بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند. درست است نتایج این فصل تراکتورسازی خیلی خوب نبوده اما آنها در سال‌های اخیر نشان دادند تیم خطرناکی هستند ولی ما با توجه به شرایطی که داریم می‌خواهیم با استفاده از امتیاز میزبانی به مرحله بعد صعود کنیم.

وی افزود: امیدواریم مردم قم از بازی با تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند چون صبا برای این استان است و انتظار داریم زمانی که میزبان هستیم ما را تنها نگذارند.

قاضی با اشاره به مصدومیتش اظهار کرد: مشکل خاصی نبود،. در اردوی اردبیل آسیب‌دیدگی جزئی داشتم که با تلاش پزشکان و مربیان تیم توانستم بعد از استراحت در بازی با نیروی زمینی دوباره به ترکیب تیم اضافه شوم./ فارس

آدرس کوتاه :