جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

امحای 785 کیلوگرم انواع مواد مخدر در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

امحای 785 کیلوگرم انواع مواد مخدر در قم


همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر طی مراسمی 785 کیلوگرم انواع مواد مخدر که توسط پلیس در قم از سوداگران مرگ کشف شده است، امحا شد.

صبح امروز انجام شد

 فریدون همتی سرپرست استانداری قم در این مراسم با تقدیر از اقدامات صورت گرفته از سوی نیروی انتظامی در امر مقابله با قاچاق و توزیع مواد مخدر بیان کرد: دولت عزمی جدی در راستای مقابله با معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد به مواد مخدر دارد.

وی با اشاره به راهکارهای پیش بینی شده برای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر بیان کرد:‌ باید با تقویت هرچه بیشتر برنامه‌های امنیتی ریسک قاچاق مواد مخدر را بالار ببریم.

سرپرست استانداری قم به جایگاه فرهنگی و مذهبی استان قم اشاره کرد و گفت: استان قم با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارد باید در همه عرصه‌ها از جمله سلامت اجتماعی برای دیگر استان‌ها الگو باشد.

وی با اشاره به اینکه تحقق این مهم با برنامه‌ریزی و تلاش بی‌وقفه به سرانجام می‌رسد یادآور شد:  باید معضلات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مواد مخدر در بین عموم مردم به صورت دقیق تشریح و تبیین شود.

همتی نقش رسانه‌ها در تحقق این امر را مهم توصیف کرد و خواستار تلاش هرچه بیشتر رسانه‌ها در راستای تبیین آسیب‌های مواد مخدر در سطح عموم مردم شد.

// فارس

آدرس کوتاه :