جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

امنیت مطلوب در قم حاکم است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

امنیت مطلوب در قم حاکم است


معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با بیان اینکه مسئولان برای توسعه امنیت پایدار در همه ابعاد تلاش کنند گفت:‌ در حال حاضر امنیت مطلوبی در قم حاکم است.

معاون استاندار قم:

به نقل از روابط عمومی استانداری قم، حجت‌الاسلام والمسلمین علی بنایی صبح امروز از دو کلانتری 25 و 36 قم بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های این دو مرکز قرار گرفت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم در حاشیه این بازدید طی سخنانی با بیان اینکه امنیت مطلوب در قم حاکم است گفت: این دستاورد نتیجه تلاش همه نیروهای امنیتی استان است.

وی سرکشی از مراکز انتظامی استان را از برنامه‌های کاری خود عنوان کرد و گفت: در این بازدیدها وضعیت امنیتی و مشکلات مناطق مختلف استان قم مورد بررسی قرار می‌ گیرند.

بنایی با اشاره به نزدیک شدن به ایام اعیاد شعبانیه خاطرنشان کرد: امیدواریم به مدد خداوند متعال و برنامه‌ریزی مسئولان شاهد میزبانی بسیار خوب از زائرین و میهمانان باشیم.

معاون استاندار قم برخی معضلات اجتماعی از جمله مواد مخدر و سرقت را مورد توجه قرار داد و افزود: مردم و مسئولان باید در سالی که به نام «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» نامگذاری شده است در راستای توسعه امنیت پایدار در همه ابعاد تلاش بیش از پیش داشته باشند.

 

آدرس کوتاه :