جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

امور زنان استانداری قم به شبهات موجود علیه حجاب پاسخ می دهد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

امور زنان استانداری قم به شبهات موجود علیه حجاب پاسخ می دهد


مدیرکل دفتر امور زنان استانداری قم بااشاره به لزوم مقابله باشبهات ایجادشده علیه حجاب گفت: امور زنان استانداری قم به شبهات موجود علیه حجاب پاسخ می دهد.

معصومه ظهیری؛

همایش روز حجاب و عفاف به همت دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم و با حضور جمعی از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در تالار معصومیه استانداری قم برگزار شد.

این همایش با حضور حسن بنیانیان رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای عالی انقلاب فرهنگی، فریدون همتی سرپرست استانداری قم، معصومه ظهیری مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم و جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی برگزار شد.

معصومه ظهیری مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم در این همایش با اشاره به لزوم مقابله با شبهات ایجاد شده علیه حجاب بیان کرد: شبهات زیادی از سوی جبهه‌های مختلف در راستای تخریب نظام اسلامی مطرح می‌شود و پاسخگویی به این شبهات از برنامه‌های دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم است.

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم عنوان کرد: ارتباط میان خانواده‌های جامعه اسلامی در رسیدن به اهداف جامعه مؤثر است.

وی با تاکید بر لزوم نشر فداکاری رزمندگان دفاع مقدس برای نسل جوان گفت: ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس برای جامعه اسلامی پیشرفت‌های بسیاری داشته به همین علت این ایثارگری‌ها و رشادت‌ها باید برای نسل‌های سوم و چهارم انقلاب تشریح شود.

ظهیری با تاکید بر اینکه رعایت حجاب یکی از نیازهای اصلی جامعه اسلامی است بیان کرد: برنامه‌های فرهنگی مختلفی از جمله برگزاری سلسله نشست‌های آموزشی، جلسات بصیرتی و برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی برای هفته جاری در دستور کار قرار گرفته است.

آدرس کوتاه :