جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

آموزش و پرورش نیازمند نگاه فراسازمانی است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

آموزش و پرورش نیازمند نگاه فراسازمانی است


استاندار قم گفت: آموزش و پرورش نیازمند نگاه فراسازمانی است زیرا فرزندان جامعه اسلامی باید در محیط‌های آموزشی تربیت شوند و هر چقدر محیط‌های آموزشی مناسب‌تر باشد به دنبال آن دانش آموزان به جایگاه‌های مناسب‌تری خواهند رسید.

استاندار قم:

 

مهدی صادقی شنبه‌شب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در سالن امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، با بیان اینکه رسالت مهمی بر دوش اداره‌ کل آموزش و پرورش گذاشته شده است تصریح کرد: در مورد تعیین شهریه پرداختی دانش آموزان اتباع باید با بررسی‌های بیشتر بهترین تصمیم‌ها اتخاد شود تا علاوه بر تامین بودجه محدودی برای آموزش و پرورش بتوانیم رضایت خانواده‌های اتباع را نیز جلب کنیم.

وی بر ایجاد کارگروه تخصصی برای تعیین شهریه پرداختی دانش آموزان اتباع تاکید کرد و گفت: این کارگروه با حضور نمایندگان متخصص دستگاه‌های مرتبط ایجاد می‌شود.

استاندار قم با اشاره به اینکه آموزش و پرورش پایه تربیت فرزندان جامعه اسلامی را بر عهده دارد ابراز کرد: آموزش و پرورش نیازمند نگاه فراسازمانی است زیرا فرزندان جامعه اسلامی باید در محیط‌های آموزشی تربیت شوند و هر چقدر محیط‌های آموزشی مناسب‌تر باشد به دنبال آن دانش آموزان به جایگاه‌های مناسب‌تری خواهند رسید.

وی با تاکید بر اینکه نیازمندی‌های آموزش و پرورش باید به خوبی به مسئولان استانی و ملی گزارش شود تاکید کرد: اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم تاکنون دستاوردهای متفاوتی در عرصه‌های مختلف داشته که قابل تقدیر است. / فارس

آدرس کوتاه :