رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

امیدوارم در جام جهانی فوتسال برای تیم ملی بازیکن اثرگذاری باشم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

امیدوارم در جام جهانی فوتسال برای تیم ملی بازیکن اثرگذاری باشم


ملی‌پوش فوتسال استان قم گفت: تلاش جدی دارم که بتوانم در جام جهانی برای تیم فوتسال موثر واقع شوم و امیدوارم که بتوانیم به نتیجه‌ای در خور شان نام فوتسال ایران دست یابیم.

علیرضا وفایی؛

ملی‌پوش فوتسال استان قم گفت: تلاش جدی دارم که بتوانم در جام جهانی برای تیم فوتسال موثر واقع شوم و امیدوارم که بتوانیم به نتیجه‌ای در خور شان نام فوتسال ایران دست یابیم.

علیرضا وفایی  اظهار کرد: مهمترین انگیزه‌ام از تلاش برای موفقیت تیم ملی فوتسال این است که بتوانم نخستین حضور در مسابقات جام جهانی فوتسال را تجربه کنم و در بزرگترین رویداد فوتسال جهان برای تیم ملی مثمر ثمر باشم.

وی ادامه داد: بازی‌های تدارکاتی که اخیرا در رقابت‌های جایزه بزرگ بین‌المللی گرند پریکس در کشور برزیل داشتیم و همچنین دیدارهای دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه امروز به میزبانی شهر مقدس قم برای افزایش آمادگی تیم ملی فوتسال بسیار مفید بود.

ستاره تیم فوتسال ماهان تندیس قم در لیگ شانزدهم افزود: اگر چه بازی‌های تیم ملی کشورمان با روسیه به تساوی انجامید اما در راه کسب شرایط مطلوب برای حضور در مسابقات فوتسال مقدماتی جام جهانی 2016 برای ایجاد آمادگی مطلوب و هماهنگی بازیکنان تیم ملی اثر مثبت داشت.

وی اضافه کرد: ما دو بازی دوستانه با تیم ملی روسیه داشتیم و خوشحالم که در بازی اول که با تساوی یک بر یک به پایان رسید توانستم برای تیم ملی گلزنی کنم اما در بازی دوم روس‌ها به اندازه کافی از ما شناخت پیدا کرده بودند و اجازه ندادند دروازه‌ آنها را باز کنیم.

وفایی خاطرنشان کرد: تصمیم کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال برای انجام این بازی‌ها تدارکاتی بسیار خوب است و قرار شده که در ماه آینده سفری نیز به کشور کرواسی داشته باشیم و با تیم ملی فوتسال کرواسی نیز دو بازی تدارکاتی انجام بدهیم.

وی یاد آور شد: این در حالی است که کادر فنی تیم ملی فوتسال کشورمان که در راس آن خسوس کاندلاس اسپانیایی حضور دارد این بازی‌ها را فرصت خوبی برای محک میزان آمادگی بازیکنان تیم ملی به منظور حضور موفق و پرقدرت در بازی‌های انتخابی جام جهانی در نظر دارد.

ملی‌پوش فوتسال استان قم راجع به عملکرد تیم ملی فوتسال در رقابت‌های بین‌المللی جایزه بزرگ فوتسال در کشور برزیل اضافه کرد: عملکرد بازیکنان تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جایزه بزرگ برزیل با توجه به تغییراتی که در تیم ملی ایجاد شده بود در مجموع رضایت بخش بود.

وفایی تاکید کرد: طبیعی است که ما این توانایی را داشتیم که به دیدار نهایی این دوره از رقابت‌ها هم برسیم و به همین خاطر از نظر کسب عنوان سومی چندان این نتیجه راضی نیستیم چون حداقل می‌توانستیم به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کنیم.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه دهم و یازدهم آذر ماه در حضور علاقمندان به فوتسال در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار شد و دو تیم ابتدا یک بر یک و سپس در دومین بازی به تساوی بدون گل رسیدند.

آدرس کوتاه :