رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

امید صبای قم از برق شیراز پذیرایی می‌کند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


فوتبالیست‌های امید صبای قم با هدف بازگشت دوباره به صدر جدول رده‌بندی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه‌های کشور در خانه برابر تیم برق شیراز به میدان می‌روند.

لیگ امیدهای کشور؛

فوتبالیست‌های امید صبای قم با هدف بازگشت دوباره به صدر جدول رده‌بندی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه‌های کشور در خانه برابر تیم برق شیراز به میدان می‌روند.

تاکنون 4 هفته از بازی‌های دور رفت مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال رده سنی امید باشگاه‌های کشور سپری شده و در گروهی که صبای قم در آن حضور دارد شاگردان حسین گنجیان در صبای قم از شانس بالایی برای صعود به مرحله بعدی برخوردار هستند.

امسال قرعه‌کشی مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه‌های کشور به شکلی به انجام رسید که تیم‌های شرکت‌کننده در این بازی‌ها در چهار گروه تقسیم‌بندی شده‌اند و در این میان تیم صبای قم در گروه دوم مقدماتی این مسابقات قرار گرفته است.

در این بازی‌ها که به شکل دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار می‌شود تیم‌های حاضر در قالب گروه‌های مختلف به صورت رفت و برگشت با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد صعود می‌کنند و تیم صبای قم نیز یکی از شانس‌های صعود به مرحله نهایی به‌شمار می‌رود.

تیم فوتبال امید صبای قم که امسال همانند فصل گذشته در لیگ دسته اول حضور دارد در گروه سوم با تیم‌های فوتبال پتوی لاله اصفهان، گیتی‌پسند اصفهان، آب منطقه‌ای کرمانشاه، برق شیراز و قشقایی شیراز در یک گروه قرار دارد و شنبه آینده در پنجمین بازی خود برابر تیم برق شیراز به میدان می‌رود.

تیم‌های صبای قم و گیتی‌پسند اصفهان جدی‌ترین مدعیان صعود از این گروه به مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه‌های کشور و راهیابی به لیگ برتر به‌شمار می‌روند در حالی که صبای قم پیش از این دو فصل متوالی در سال‌های 1390 و 1391 سابقه حضور در لیگ برتر را دارد.

مربیگری تیم امید صبای قم را حسین گنجیان از مربیان جوان و بادانش فوتبال قم بر عهده دارد در حالی که ترکیب صبا در این فصل متشکل از بازیکنان بومی و چند مهره غیربومی است و البته کادر فنی صبای قم از وجود بازیکنان حاضر در تیم بزرگسالان صبای قم که در لیگ برتر حاضر هستند بهره می‌برد.

تیم امید صبای قم فصل گذشته با هدایت حسین گنجیان از مرحله مقدماتی لیگ دسته اول فوتبال امید کشور به مرحله نهایی راه یافت اما نتوانست نتایج خوبی کسب کند و تا در دسته اول باقی بماند اما امسال صبایی‌ها امیدوارند با حضور مربیان و بازیکنان آماده و با انگیزه خود بار دیگر لیگ برتری شوند.

تیم فوتبال امید صبای قم تا این هفته موفق به شکست تیم‌‌های پتوی لاله اصفهان و قشقایی شیراز شده است و بعد از شکست در مقابل تیم‌ گیتی‌پسند اصفهان، یک تساوی با تیم فولاد یزد در کارنامه دارد و اکنون با هفت امتیاز در بالای جدول ایستاده است.

صبای قم بعد از پیروزی با ارزشی که در دیدار خارج از خانه هفته چهارم در میهمانی تیم فوتبال امید قشقایی شیراز کسب کرد در بازی هفته پنجم خود از ساعت 14 روز شنبه پانزدهم آذر ماه در زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم به مصاف تیم برق شیراز می‌رود.

آدرس کوتاه :