جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

انتشار 1820 خبر از فعالیت‌های شهرداری قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

انتشار 1820 خبر از فعالیت‌های شهرداری قم


سرپرست اداره‌کل روابط عمومی شهرداری قم گفت: در سال جاری از شهرداری قم یک‌هزار و 820 خبر در رسانه‌ها انتشار یافته که یک‌هزار و 345 خبر از این تعداد، توسط پایگاه خبری شهر نیوز، همکاران روابط عمومی و سازمان‌های تابعه تهیه شده است.

سرپرست روابط عمومی شهرداری خبر داد؛

ابوالفضل سبزعلیان یکشنبه شب در دیدار صمیمی سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم با اصحاب رسانه استان قم که در سالن همایش شهرداری مرکز برگزار شد، با بیان اینکه شهر قم به عنوان شاهراه مواصلاتی کشور، سالانه پذیرای 20 میلیون زائر است اظهار کرد: وجود برخی از ظرفیت‌های مذهبی از جمله حوزه‌های علمیه و حرم حضرت معصومه (س) جایگاه این شهر را نسبت به دیگر شهرهای کشور ارتقاء بخشیده است به همین علت اهمیت مدیریت این شهر دو چندان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه قم تاکنون در مدیریت این کلانشهر همکاری مناسبی با اداره‌کل روابط عمومی شهرداری قم داشته‌اند ابراز کرد: پس از تغییرات مدیریتی در شهر قم برخی از رویکردها در اداره‌کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم تغییر کرده است و امیدواریم با حمایت‌های شهردار قم بتوانیم در مرحله اول ساختار مناسب‌تری را در این اداره‌کل اجرایی کنیم.

سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم از آغاز به کار واحد امور بین‌الملل شهرداری قم یاد کرد و گفت: تاکنون از شهرداری قم یک هزار و 820 خبر در رسانه‌ها انتشار یافته که هزار و 345 خبر از این آمار توسط پایگاه خبری شهر نیوز، همکاران روابط عمومی شهرداری مرکز و سازمان‌های تابعه تهیه شده است.

وی ادامه داد: در میان روزنامه‌ها ‌ایمان، شاخه سبز، 19 دی، همشهری و گویه رتبه‌های اول تا پنجم و همچنین در میان خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری، خبرگزاری فارس،‌ سایت‌های خبری قم نیوز و قم‌نا رتبه‌های اول تا سوم را در انتشار اخبار فعالیت‌های شهرداری قم به خود اختصاص داده‌اند.

آدرس کوتاه :