سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۴ تیر ۱۴۰۱

انتصاب مدیران جدید در مرکز قم - روابط عمومی

 

 


انتصاب مدیران جدید در مرکز قم


طی احکامی جداگانه توسط حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیران پژوهش و ارتباطات زمینی و ماهواره ای صدا و سیمای مرکز قم منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم، حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم در احکامی جداگانه امیر یزدیان را به سمت مدیر پژوهش و مهندس مهدی نیستانی را به سمت مدیر ارتباطات زمینی و ماهواره‌ای این مرکز معرفی کرد. وی همچنین با تقدیر از زحمات حسین فرخ به عنوان مدیر سابق پژوهش مرکز قم، ایشان را به سمت مشاور مدیرکل در امور محتوایی منصوب کرد.

تبادل و تعامل با مراکز پژوهشی درون و برون سازمانی، طراحی و اجرای پژوهش‌های کاربردی برای غنای محتوایی، انجام نظرسنجی های موثر و مورد نیاز سازمان، ایجاد بانک اطلاعات کارشناسان و برگزاری جلسات ایده پردازی و اندیشه ورزی در مدیریت پژوهش؛ چابک سازی در ارتباطات، ارتقای سیستم های موجود در راستای بهینه سازی و بهره وری مطلوب، برنامه های منظم آموزشی و تربیت نیروی عالم و متعهد، گسترش سیستم های ارتباطی بر مبنای فیبر نوری و ارتباط با نقاط کلیدی و بحرانی، شناخت و بکارگیری فناوری نوین ارتباطی و ایجاد زیرساخت جهت تبدیل مرکز قم به عنوان معین مراکز تهران از از وظایف محوله در این احکام است.

آدرس کوتاه :