جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

انتقاد شهردار قم از پیمانکار پروژه تقاطع 15 خرداد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

انتقاد شهردار قم از پیمانکار پروژه تقاطع 15 خرداد


شهردار قم با انتقاد از پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح 15 خرداد گفت: پیمانکار دست ما را در پوست گردو گذاشته و از نحوه پیشرفت پروژه راضی نیستیم.

در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر قم صورت گرفت

مرتضی سقاییان‌نژاد یکشنبه شب در صد و چهل و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم پروژه تقاطع غیرهمسطح 15 خرداد را مورد توجه قرار داد و گفت: از دید ما این پروژه تغییر حالت نداشته و از نحوه پیشرفت آن راضی نیستیم.

وی با بیان اینکه این‌گونه که جلو می‌رویم نگرانیم تا آخر سال پروژه را تحویل ندهیم، ابراز کرد: در حالی که این پروژه ظرفیت تحویل تا پایان سال را دارد اما این‌گونه نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.

شهردار قم از قرارگاه قائم پیمانکار این پروژه انتقاد کرد و گفت: این‌گونه که پیمانکار حرکت می‌کند دست ما را در پوست گردو گذاشته و با وجود فعالیت‌هایی که در پروژه انجام شده هنوز حالت خوبی ندارد.

وی با بیان اینکه پروژه تقاطع غیر همسطح 15 خرداد تا بهمن نیز امکان تحویل را دارد، گفت: سربازی که از سوی پیمانکار به این پروژه می‌آید تنها می‌خواهد از پادگان خارج شود و روز خود را سپری کند و برای ما نمی‌آید شمشیر بزند؛ کسی که به کارگاه می‌آید باید دغدغه داشته باشد.

سقاییان‌نژاد افزود: پول به پروژه تزریق نمی‌شود و با اینکه رئیس کارگاه تغییر کرده است اما ما همچنان از نحوه کار راضی نیستیم.

وی با ابراز نگرانی از نحوه اجرای پروژه 15 خرداد گفت:  با وجود جبهه‌های کاری مختلفی که در این پروژه وجود دارد اما فعالیتی که در شأن این پروژه باشد شکل نگرفته است.

محسن عابدینی پور شهردار سابق و عضو شورای شهر قم نیز با تأیید سخنان سقاییان‌نژاد و تأکید بر اینکه قرارگاه قائم توان تزریق مالی برای این پروژه ندارد، افزود: قرارگاه قائم مشکل سازمانی دارد و دارای ساختار خشک اداری است./ فارس

آدرس کوتاه :