رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

انتقال زائران قمی به مرقد امام(ره) با 250 دستگاه اتوبوس - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از پیش بینی 250 دستگاه اتوبوس برای انتقال مردم قم به مرقد امام راحل (ره) خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم خبر داد

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان قم، محسن بهشتی در نخستین جلسه شورای حمل و نقل استان قم گفت: با عنایت به تقارن زمانی ایام نیمه شعبان و سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) جهت ارائه خدمات و پوشش ایمنی حداکثری سفرهای این ایام شورای حمل و نقل استان قم در آمادگی کامل است.

وی در ادامه به بخشی از اقدامات این شورا در ایام نیمه شعبان پرداخت و گفت: بیش از 250 دستگاه اتوبوس آماده ارائه سرویس ایاب و ذهاب به ده‌ها هزار زائر و عزادار حرم ملکوتی امام راحل (ره) هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم اضافه کرد: اعمال محدودیت ترافیکی، استقرار ده‌ها اکیپ راهداری در محورهای جاده‌ای، افزایش 6 رام قطار مسافربری در روز و افزایش اکیپ‌های پول رسان عابر بانکی بانک مسکن بخشی دیگر از اقدامات این شورا در جهت تأمین حداکثری ایمنی و ارائه خدمات به زائران و مسافران این ایام است.

بهشتی در ادامه به تجهیز و آمادگی 7 راهدارخانه برای ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به مسافران اشاره و خاطرنشان کرد: با پیش‌بینی‌های به عمل آمده باید این شورا آماده هرگونه تغییر رفتارهای ترافیکی بر اساس سنوات گذشته بوده و توان مدیریت آن را داشته باشد.

آدرس کوتاه :