رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

انجام 29 عملیات مختلف توسط آتش‌نشانان قمی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از انجام 29 عملیات مختلف آتش‌نشانی توسط این سازمان طی 48 ساعت گذشته خبر داد.

طی 48 ساعت گذشته صورت گرفت

 

عباس جعفری امروز در قم با اشاره به عملکرد این سازمان طی 48 ساعت گذشته اظهار کرد: در این مدت 29 عملیات مختلف در زمینه‌های ایمن‌سازی، حریق ضایعات، نجات، حریق مغازه، خودرو و... انجام شده است.

وی در تشریح این ماموریت‌ها افزود: ماموریت‌های انجام شده طی 48 ساعت گذشته شامل 17 مورد عملیات ایمن‌سازی، سه مورد حریق ضایعات، هشت مورد حریق مغازه، خودرو و... و یک مورد عملیات نجات بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم در خصوص عملیات ایمن‌سازی اظهار کرد: هشت مورد عملیات ایمن‌سازی در روز پنجشنبه و 9 مورد عملیات دیگر نیز در روز جمعه انجام شد.

جعفری با اشاره به ماموریت‌های ایمن‌سازی در روز پنجشنبه بیان کرد: این ماموریت‌ها شامل دو مورد گیر کردن گربه، یک مورد بازگشایی درب خودرو، یک مورد صید زنبور، دو مورد باز کردن درب منزل، یک مورد صید حیوانات موذی و یک مورد قطع آژیر خودرو بوده است.

وی ادامه داد: عملیات‌ ایمن‌سازی در روز جمعه نیز به 6 مورد قطع آژیر خودرو، دو مورد بازگشایی درب خودرو و یک مورد احتمال حریق کنتور برق اختصاص داشته است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با اعلام اینکه سه مورد حریق ضایعات در این مدت گزارش شده است، گفت: دو مورد حریق ضایعات در روز پنجشنبه و یک مورد دیگر نیز در روز جمعه اتفاق افتاد.

جعفری به عملیات نجات اشاره کرد و گفت: یک مورد عملیات نجات در روز پنجشنبه روی داد که شامل نجات فرد محبوس شده در منزل می‌شد.

وی در خصوص عملیات حریق اظهار کرد: پنج مورد عملیات حریق در روز پنجشنبه و سه مورد دیگر نیز در روز جمعه به وقوع پیوست.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم به حادثه حریق منزل اشاره کرد و افزود: در این حادثه دو خانم دچار دودزدگی شدند که تحویل پرسنل اورژانس شدند.

جعفری خاطرنشان کرد: حریق مغازه مکانیکی، حریق خودرو داخل پارکینگ منزل، حریق کنتور برق مغازه و حریق خودرو از ماموریت‌های حریق در روز پنجشنبه بوده است.

وی یادآور شد: همچنین سه مورد حریق شامل دو مورد حریق ضایعات و یک مورد حریق خودرو از ماموریت‌های روز جمعه روی داده است./ فارس

آدرس کوتاه :