جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

انعقاد تفاهم‌نامه میان استانداری و ارتش - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

انعقاد تفاهم‌نامه میان استانداری و ارتش


مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای میان استانداری و ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص پدافند غیرعامل خبر داد.

متقیان عنوان کرد؛

مهدی متقیان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای میان استانداری قم و ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در خصوص پدافند غیرعامل است.

وی افزود: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در پدافند غیرعامل و ارتقا زیرساخت‌های استان و بهره‌گیری از توانمندی‌های ملی و منطقه‌ای در زیرساخت‌ پدافند غیرعامل در سطح استان، تعامل و همکاری منظمی با ارتش جمهوری اسلامی ایران برقرار شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم با اشاره به اینکه در 19 بهمن سال گذشته تیم کامل پزشکی در بخش قمرود استان حضور داشتند، گفت: این تیم شامل پزشکان متخصص و فوق تخصص می‌شد که با تجهیزات کامل در قالب سفیران سلامت دو روز در بخش قمرود مستقر شدند و دو هزار نفر را به صورت رایگان ویزیت، درمان و معالجه کردند.

متقیان تصریح کرد: با توجه به فعالیت‌ها و ظرفیت‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در روز گذشته با امیر سرتیپ خلبان امیرشاه‌صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی داشتیم که بر همین اساس ضمن اعلام آمادگی در خصوص زیرساخت‌های پدافند غیرعامل و بهره‌گیری از این زیرساخت‌ها و مدیریت بحران مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای منعقد شود.

وی خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه میان استانداری قم و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که بر اساس این تفاهم‌نامه از امکانات و ظرفیت‌ها در زیرساخت‌های منطقه مرکزی کشور و به ویژه قم استفاده کنیم.

آدرس کوتاه :