جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

انقلاب با خون شهدا و فداکاری جانبازان به ثمر نشست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

انقلاب با خون شهدا و فداکاری جانبازان به ثمر نشست


رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران مدیون فداکاری‌های شهداست، گفت: انقلاب اسلامی با خون شهدا و فداکاری جانبازان و جانفشانی عموم ملت به ثمر رسید.

آیت الله یزدی؛

آیت الله محمد یزدی دردیدار مدیرکل و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: نظام اسلامی با همین فرهنگ ایثار و شهادت و فداکاری ملت خصوصا خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تمامی فراز و نشیب‌ها را در طول این سی سال گذرانده است و به این مرحله و جایگاه رسیده است.

وی تأکید کرد: ملت ایران مدیون این فداکاری‌های شهداست، امروز با پیشرفت‌های چشمگیر صورت گرفته وضعیت ما قابل مقایسه با ۳۰ سال گذشته نیست.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: در طول سال‌های گذشته ملت فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشته و در این مدت، بسیاری بدلیل غفلت دور شدند و عده‌ای در مسیر قرار گرفتند، برخی هم خود را حفظ کردند، هر روز فتنه‌هایی سر راه است و باید برای مقابله با این فتنه‌ها و نقشه‌های دشمنان ایستادگی نمود و لحظه‌ای از خدا غلفت نکرد.

آیت الله یزدی اضافه کرد: امروز جلوه‌های رحمانی بسیار و جلوه‌های شیطانی نیز وجود دارد و برای محفوظ ماندن باید مراقبت نمود و از خداوند غافل نشد.

مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های بنیاد شهید گفت: در راستای زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا تمام تلاش خود را بکار بسته‌ایم.

سردار سید جواد هاشمی خطاب به آیت الله یزدی افزود: امروز محضر مفسر و مترجم قرآنی، یار دیرین امام و رهبری، فقیهی فداکار، مبارزی بزرگ و مجاهدی آگاه در طول سالهای انقلاب از ۱۹دی ۵۶تا سال ۵۷ و بعد از آن در صحنه‌های مختلف انقلاب رسیدیم تا از رهنمودهای شما مجاهد انقلابی در راستای خدمت هرچه بهتر به خاندان شهدا و ایثارگران بهر ه‌مند شویم.

آدرس کوتاه :