جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

انگیزه و نشاط صبایی‌ها برای مصاف با نفت/محرومیت تارتار از نشستن روی نیمکت - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

انگیزه و نشاط صبایی‌ها برای مصاف با نفت/محرومیت تارتار از نشستن روی نیمکت


بازیکنان تیم فوتبال صبای قم این‌روزها با انگیزه و روحیه بالا خود را برای رویارویی با نفت تهران در هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور آماده می‌کنند.

آخرین خبرها از اردوی صبا پیش از هفته دوم لیگ برتر

 

 بازیکنان تیم فوتبال صبای قم عصر دوازدهمین روز مردادماه خود را به مدت دو ساعت در زمین چمن مجموعه ورزشی خیریه عمل گردهم آمدند تا زیر نظر علی دایی و دیگر اعضای کادر فنی تمرینات خود را پیگیری کنند.

نکته جالب توجه در حاشیه تمرین صبای قم حضور مهرداد میناوند، سهراب بختیاری‌زاده و سعید عزیزیان، بازیکنان سابق تیم‌ ملی و استقلال و پرسپولیس بود که با علی دایی سرمربی تیم فوتبال صبای قم احوالپرسی  کردند و دقایقی با دایی گفت‌وگو کردند.

سپس تمرین تیم فوتبال صبای قم به محض علی دایی در زمین آغاز شد و محمد دایی، مهدی تارتار، ژلکو میاچ و محمدرضا مهران‌پور نیز هر یک کارهای تاکتیکی بازیکنان را در کنار دایی زیر نظر گرفتند تا صبا بیش از پیش خود را برای مصاف با نفت تهران آماده کند.

دروازه‌بان‌های صبای قم یعنی حامد لک، میلاد فراهانی و محمدرضا قدرتی‌پور نیز تمرینات خود را زیر نظر بهزاد غلامپور پیگیری کردند.

نکته مهم و قابل توجه تمرینات صبای قم نشاط و شادابی خاص بازیکنان در حین انجام کارها و برنامه‌های تاکتیکی است که نشان از روحیه بالای بازیکنان صبا برای مصاف هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با تیم فوتبال نفت تهران دارد.

امیرحسین صادقی بازیکن با تجربه و ملی پوش تیم فوتبال صبای قم که در هفته نخست مسابقات لیگ برتر به دلیل محرومیت غایب بود این‌روزها یکی از باانگیزه‌ترین نفرات تمرین صبا است و آمادگی خود را برای بازی هفته دوم مقابل نفت به خوبی ارائه می‌کند.

نکته جالب توجه این است که صادقی با وجود محرومیت در هفته نخست لیگ برتر، در حاشیه دیدار صبای قم و استقلال اهواز در کنار تیمش بود و حتی پیش از بازی صبای قم و استقلال اهواز در آخرین تمرین صبا نیز حضور داشت تا نشان بدهد که انگیزه زیادی برای حضور در ترکیب اصلی صبای قم دارد.

صبا در هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور سه بازیکن اخطاری نیز داشت اما همچنان نمی‌تواند از حضور مهدی‌ تارتار سرمربی فصل گذشته و مربی فعلی خود بر روی نیمکت بهره ببرد، چراکه تارتار در بازی برگشت صبای قم و نفت تهران از فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از سوی داور مسابقه از زمین اخراج شد و به دنبال آن باید دو جلسه محرومیت را سپری کند.

تارتار در دیدار صبای قم و استقلال اهواز در هفته نخست فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نخستین جلسه محرومیت خود را سپری کرد و از جایگاه بازی صبای قم در مقابل آبی‌های اهواز را نظاره کرد اما در هفته دوم برابر نفت تهران باید دیگر جلسه محرومیت خود را پشت سر بگذارد. / فارس

آدرس کوتاه :