جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

اهتمام به برنامه‌های فرهنگی در کنار تقویت زیرساخت‌های رفاهی در جمکران - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اهتمام به برنامه‌های فرهنگی در کنار تقویت زیرساخت‌های رفاهی در جمکران


تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه مسئولان مسجد مقدس جمکران ارائه خدمات رفاهی و پاسخگویی به نیاز زائران را مورد توجه جدی قرار داده‌اند گفت: فعالیت‌های فرهنگی نیز سرلوحه اقدامات خادمان مسجد مقدس جمکران است.

حجت الاسلام رحیمیان؛

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان در دیدار خادمان مسجد مقدس جمکران با آیت‌الله مکارم‌شیرازی طی سخنانی با اشاره به استقبال زائران از مسجد مقدس جمکران بیان کرد: طبق آخرین آمار اخذ شده سالانه بیش از 20 میلیون نفر زائر به مسجد مقدس جمکران مشرف می‌آیند و نماز به پا می‌دارند.

وی با اشاره به تلاش‌های گسترده خادمان مسجد مقدس جمکران برای خدمت رسانی به این زائران گرانقدر بیان کرد: امروز خادمان مسجد مقدس جمکران خدمت حضرتعالی آمده‌اند تا برای یک سال ره‌توشه‌ای معنوی دریافت کنند.

تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه این مسجد مقدس در شب‌های چهارشنبه میزبان خیل عظیم عاشقان و چشم‌انتظاران حضرت ولیعصر(عج) هستند بیان کرد: حضور مردم در مسجد مقدس جمکران در نیمه شعبان و سالروز ولادت امام عصر(عج) به اوج خود می‌رسد؛ هرچند که حضور گسترده مردم در شب‌های چهارشنبه در طول ایام سال تفاوت چندانی با نیمه شعبان ندارد و صحن‌های مسجد مملو از زائران و نمازگزاران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسئولان مسجد مقدس جمکران ارائه خدمات رفاهی و پاسخگویی به نیاز زائران را مورد توجه جدی قرار داده‌اند بیان کرد: فعالیت‌های فرهنگی نیز سرلوحه اقدامات خادمان مسجد مقدس جمکران است.

رحیمیان با اشاره به حکم رهبر انقلاب گفت: ایشان در حکم بنده مسئولیت‌هایی را مشخص کرده‌اند که برای تحقق آنها تلاش گسترده‌ایم داریم.

آدرس کوتاه :