جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

اهتمام به برگزاری جلسات قرآنی در تمام ایام سال - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اهتمام به برگزاری جلسات قرآنی در تمام ایام سال


استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه باید قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام (ص) را شفیع خود قرار دهیم، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان جلسات قرآن در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و باید این شرایط در دیگر ماه‌های سال نیز مهیا شود.

استاد حوزه علمیه قم مطرح کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم بطحایی یکشنبه شب در جلسه تکریم مفسران قرآن کریم که در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: اعزام مبلغان مفسر قرآن کریم به اقصی نقاط کشور اقدامی بسیار ارزنده بوده است و امیدواریم که این حرکت همچنان ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه باید قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام (ص) را شفیع خود قرار دهیم، افزود: در ایام ماه مبارک رمضان جلسات قرآن در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و باید این شرایط در دیگر ماه‌های سال نیز مورد توجه قرار گیرد.

یکی دیگر از اساتید عالی حوزه علمیه قم نیز در این جلسه با اشاره به آثار اعزام مفسران قرآن کریم به سراسر کشور در ماه مبارک رمضان گفت: امیدواریم که در سال‌های آینده برنامه ریزی برای اجرای این طرح با جدیت و دقت نظر بیشتری صورت گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دلیر اضافه کرد: همچنین باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که مراکز قرآنی در نقاط مختلف کشور به صورت هماهنگ با مجمع عالی تفسیر برنامه‌های خود را در ماه مبارک رمضان تدوین کنند. / فارس

 

آدرس کوتاه :