جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

اهدای پرچم آستان مقدس کریمه اهل بیت به مرکز قم - روابط عمومی

 

 


اهدای پرچم آستان مقدس کریمه اهل بیت به مرکز قم


طی مراسمی به پاس خدمات رسانه‌ای سازمان صدا و سیما، پرچم متبرک آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها توسط نماینده ولی فقیه و تولیت این آستان به صدا و سیمای مرکز قم اهدا شد.

همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد حضرت امام رضا علیه السلام، به پاس قدردانی از زحمات رسانه‌ای سازمان صدا و سیما در پوشش برنامه‌های حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها پرچم متبرک آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها توسط آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه و تولیت آستان مقدس به مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم اهدا شد.

آیت الله سعیدی با اشاره به محدودیت حضور مردم در مکان‌های زیارتی به علت بیماری کرونا در ماه مبارک رمضان، ایام نوروز و ایام دهه کرامت تصریح کرد: رسانه ملی همکاری خوبی در بالابردن سطح معنویت در جامعه داشته به ویژه اینکه در این ایام به نوعی حلقه اتصال دل مردم با آستان‌های مقدس و حرم های اهل بیت علیهم السلام بوده است.

ایشان خاطر نشان کرد: صدا و سیمای مرکز قم نیز با تلاش‌های فراوان خود در ساخت برنامه در جوار حرم کریمه اهل بیت سلام الله علیها و پوشش برنامه‌های حرم مطهر سهم به سزایی در آرامش معنوی جامعه در مواجهه با تلاطم های کشور و بحرانهای حاصل از بیماری کرونا داشته است که لازم بود از این مرکز تقدیر شود.

حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم نیز در این دیدار که با حضور تعدادی از معاونین و مدیران برگزار شد ضمن ارائه گزارش کمی و کیفی از تلاش های صدا و سیما در برنامه سازی و ارتباط‌های زنده با شبکه‌های سراسری و استانی و برون مرزی از حرم مطهر گفت: صدا و سیمای مرکز قم همواره مجموعه خود را رواق کوچکی از حرم مطهر ولی نعمت مردم قم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها می داند و وظیفه خود میداند که به عنوان خادم رسانه ای حرم مطهر از هیچ تلاشی برای سلامت معنوی جامعه و نزدیکی مردم با حرم‌ مطهر این بانوی با کرامت دریغ نکند.

وی با بیان اینکه از آغاز سال تاکنون باتوجه به شرایط ویژه کرونایی تمامی برنامه‌های ویژه حرم از شبکه‌های مختلف محلی استانی و فضای مجازی پخش شده گفت: در این مدت معاونت صدا ۱۴۱ ساعت، معاونت سیما ۱۸۴ ساعت، معاونت خبر ۶۵ گزارش، معاونت مجازی ۱۸۸ قطعه برنامه و معاونت برون مرزی با تولید برنامه به ۶ زبان زنده دنیا برنامه‌های حرم را پوشش رسانه‌ای داده اند.

 

 

آدرس کوتاه :