جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

اگر پنالتی‌های ما پنالتی نباشد مربیگری را کنار می‌گذارم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

اگر پنالتی‌های ما پنالتی نباشد مربیگری را کنار می‌گذارم


سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران گفت: اگر در مورد ۲ پنالتی میثاق اشتباه کرده باشم مربیگری را کنار می‌گذارم اما می‌دانم که اشتباه نمی‌کنم.

سرمربی تیم میثاق تهران:

محمود خوراکچی  پس از پایان دیدار تیم‌های یاسین پیشروی قم و میثاق تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیش بینی می‌کردیم بازی برابر یاسین پیشرو بازی سختی باشد و تفاوتی ندارد بازیکنان این تیم چه نفراتی باشند زیرا نماینده قم همیشه در زمین خود تیم قدرتمندی است.

وی افزود: بازیکنان ما شناخت خوبی نسبت به حریف داشتند و در یک هفته اخیر بر اساس همین شناخت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بودیم اما بازیکنان حریف آن قدر توانمند عمل کردند که اجازه عرض اندام به تیم ما ندادند.

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران گفت: می‌دانستیم که راهکار در برابر تیم یاسین پیشرو بازی ۵ نفره است و تیم یاسین پیشرو در بازی ۵ نفره بسیار ضعیف است و وقتی ۲ گل دریافت کردیم بهانه‌ای شد که بازی ۵ نفره را از نیمه نخست آغاز کنیم.

خوراکچی بیان داشت: گلی که در نیمه دوم دریافت کردیم بر خلاف جریان بازی بود و فکر می‌کنم اگر امروز داوران ما که از داوران خوب نیز هستند قطعا ۲ پنالتی برای تیم ما می‌گرفتند.

وی عنوان کرد: اگر آن ۲ صحنه هند پنالتی نباشد و برای تیم حریف اخطار نداشته باشد من مربیگری را کنار می‌گذارم در غیر این صورت این داوران که این قدر حق به جانب صحبت می‌کنند جواب بدهند.

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران تصریح کرد: ۲ پنالتی ما سوخت و اگر ۱۰ بار چنین صحنه‌ای در یک بازی اتفاق می‌افتد داور باید هر ۱۰ صحنه را پنالتی بگیرد البته من امیدوارم که اشتباه کرده باشم اما می‌دانم که اشتباهی در کار نیست و پنالتی‌های ما را نگرفته‌اند./مهر

آدرس کوتاه :