رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

ایثار ماهان تندیس قم به مسابقات بین‌المللی بسکتبال با ویلچر اعزام می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

ایثار ماهان تندیس قم به مسابقات بین‌المللی بسکتبال با ویلچر اعزام می‌شود


مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم از اعزام این تیم به عنوان نماینده کشورمان به رقابت‌های بین‌المللی بسکتبال با ویلچر خبر داد.

در کشور امارات؛

علی خوشرفتار اظهار کرد: تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم به سبب کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر کشور به عنوان نماینده کشورمان در بازی‌های تورنمنت بین‌المللی در کشور امارات انتخاب شده است.

وی ادامه داد: این در شرایطی است که ایثار قم قهرمان فصل 1393 لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور از سوی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برای اعزام به این تورنمنت انتخاب شده و امیدوارم که امکان حضور در این رقابت‌ها برای ما فراهم شود.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم افزود: بازی‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور در سال 1393 در حالی به پایان رسید که تیم ایثار قم بعد از درخشش در مرحله مقدماتی در مرحله نهایی میزبان دیگر رقبا بود و به مقام قهرمانی رسید تا ان‌شاءالله در صورت فراهم شدن شرایط و بودجه لازم، به رقابت‌های برون مرزی در کشور امارات سفر کرده و از اعتبار بسکتبال با ویلچر ایران دفاع کند.

وی یادآور شد: تیم ما نخستین تیم موفق بخش خصوصی است که در تاریخ ورزش قم به نمایندگی از ورزش جانبازان و معلولین استان در مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور حضور دارد و با تلاش دسته جمعی تمام زحمت کشان این باشگاه خوشبختانه امکان بروز توانمندی و استعداد ورزشکاران معلول بسکتبالیست قم فراهم شده است.

خوشرفتار افزود: با تلاش‌هایی که صورت گرفته این تیم با تمام توان امسال در بازی‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور حضور یافت و از همان آغاز بازی‌ها امید زیادی وجود داشت که به دنبال نخستین قهرمانی در لیگ 93، عملکرد بهتری در مقایسه با لیگ‌های گذشته در رقابت با حریفان داشته باشیم.

وی افزود: کادر فنی تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم نسبت به فصل گذشته مسابقات لیگ دسته برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور تغییر کرد و عباس خاکی که سابقه موفق و درخشانی در مربیگری و موفقیت در کسب عنوان قهرمانی به خصوص با تیم کهریزک تهران را دارد هدایت تیم را عهده دار شد و در نهایت تیم با حضور وی به مقام نخست و عنوان قهرمانی رسید.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم افزود: ایثار قم توانست در سومین تجربه حضور در لیگ دسته برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور بعد از سال 91 در سال 92 نیز به مقام قهرمانی دست یافته و در سال 1393 نخستین قهرمانی را کسب کند.

آدرس کوتاه :