جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بازدید بیش از 30 هزار نفر از نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازدید بیش از 30 هزار نفر از نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش


معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) سپاه استان قم از بازدید بیش از 30 هزار نفر از نمایشگاه بزرگ هجوم خاموش خبر داد.

معاون فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) استان قم خبر داد

 

 به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، علی‌اکبر الوندی با بیان اینکه مراسم اختتامیه نمایشگاه بزرگ هجوم، شب گذشته دهم مرداد ماه برگزار شد، اظهار کرد: در این مراسم که رضا حافظی جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند از عوامل برپایی نمایشگاه تجلیل و تقدیر شد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه هجوم خاموش به مدت یک هفته و از تاریخ چهارم تا دهم مرداد ماه سال جاری در بوستان شهید بنیادی برپا بود، گفت: در این مدت یک هفته بیش از 30 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند که علاوه بر همشهریان قمی، از استان‌های اراک، تهران، کرمان، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان‌ها از این نمایشگاه بازدید داشتند.

الوندی افزود: این نمایشگاه هر شب و از ساعت 21 تا یک بامداد با برنامه‌های گوناگونی مانند برگزاری جنگ شادی، تئاتر عروسکی، تئاتر صحنه، سرود، شعبده بازی، سخنرانی و برپایی غرفه‌هایی مانند حجاب و عفاف، دجالواره، شبکه‌های اجتماعی، سیره شهداء، عکس یادگاری، اقتصاد مقاومتی، بیداری اسلامی، ایستگاه نقاشی، هسته‌ای، بازی و سرگرمی، مشاوره و برگزاری مسابقه و اهدای جوایز از مردم پذیرایی به عمل آورد.

معاون فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) سپاه استان قم با بیان اینکه این نمایشگاه نخستین گام خودش را در بوستان سردار شهید بنیادی برداشت، خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در بوستان‌های جوان و میدان نبوت نیز برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مناسبی که در این نمایشگاه انجام شد، تعویض ماهواره با دستگاه دیجیتال بود که در مدت برپایی نمایشگاه، تعداد 25 دستگاه ماهواره تحویل گرفته شد و دستگاه دیجیتال تحویل همشهریان شد.

الوندی با اعلام اینکه این نمایشگاه در مقابله با جنگ نرم دشمن و با هدف آگاه‌سازی و بصیرت‌افزایی آحاد مردم برگزار شد، تصریح کرد: قرارگاه فرهنگی سردار شهید محمد بنیادی، گروه فرهنگی بصیرت، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم، حوزه‌های مقاومت بسیج شهید حصیری، شهید محمد منتظری و شهید ورزنده در برپایی این نمایشگاه همکاری داشتند. / فارس

آدرس کوتاه :