رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

بازدید نمایندگان قم در مجلس از شهرک صنعتی محمودآباد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازدید نمایندگان قم در مجلس از شهرک صنعتی محمودآباد


اعضای مجمع نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی از واحدهای صنایع کوچک محمودآباد قم بازدید کردند.

امروز صورت گرفت

 به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی و احمد امیرآبادی اعضای مجمع نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در آستانه 21 مرداد روز ملی حمایت از صنایع کوچک با حضور در شهرک صنعتی محمودآباد از سه واحد صنعتی صنایع کوچک بازدید کردند.

در این بازدیدها که مهندس امیر طیبی‌نژاد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم و معاونین شرکت، وی را همراهی می‌کردند، مشکلات و نیازهای واحدهای صنعتی الکترو مهبد، آجر نسوز آذرخش و تیز سنگان مورد بررسی نمایندگان مردم قم در مجلس قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی در حاشیه این بازدیدها طی سخنانی اظهار کرد: هدف از این بازدیدها آشنایی بیشتر نمایندگان با فعالیت‌ها و مشکلات و خواست صنایع کوچک است.

وی توجه به تاکیدات رهبر انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی را مدنظر قرارداد و گفت: اگر ما بتوانیم با فعالیت بیشتر روی پای خود بایستیم قطعا نقشه‌های دشمنان برای زمین گیر کردن ما خود به خود نقش بر آب می‌شود.

امیرآبادی نیز در این ارتباط بیان کرد: وظیفه خود می‌دانیم که به صورت مستمر از صنعتگران و تولید کنندگان از نزدیک دیدار و بازدید کنیم تا ایشان بدون واسطه مشکلات و خواست خود را از نمایندگانشان جویا شوند.

وی تأکید کرد: قطعا مشکلات و نیازها در مجلس با حضور وزرا و سایر مسئولان اجرایی استان و کشور مورد بررسی و پیدا کردن راه حل مورد  بررسی قرار می‌گیرد. / فارس

آدرس کوتاه :