جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

بازنشستگان نیروی انتظامی منشأ فداکاری و مجاهدت بوده‌اند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازنشستگان نیروی انتظامی منشأ فداکاری و مجاهدت بوده‌اند


فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه بازنشستگان، سوابق و اسناد نیروی انتظامی هستند، گفت: بازنشستگان منشأ خدمت، تلاش، فداکاری و مجاهدت در سازمان بوده‌اند.

فرمانده انتظامی استان قم:

 به نقل از پایگاه خبری پلیس کاظم مجتبایی در دیدار با خانواده دو تن از بازنشستگان فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به اینکه دیدار با دوستان و همکاران قدیمی توفیق و افتخاری بزرگ است، اظهار کرد: بازنشستگان، سوابق و اسناد سازمان هستند و عمری را صرف خدمت به مردم و نظام کردند.

وی عنوان کرد: همه کارکنان نیروی انتظامی و یا هر سازمان دیگر باید همواره در خاطر داشته باشند که قبل از آنها افرادی در سازمان منشأ خدمت، تلاش، فداکاری و مجاهدت بوده‌اند، به خصوص در نیروی انتظامی که کار بسیار سخت و پرمشقت است.

فرمانده انتظامی استان قم خطاب به بازنشستگان این فرماندهی گفت: شما در دوران مسئولیت و فعالیت خود، تلاش و کوشش خود برای خدمت به مردم و تامین امنیت را انجام داده‌اید و به طور حتم این تلاش‌ها و سختی‌هایی که متحمل شده‌اید ذخیره آخرتتان خواهد بود.

مجتبایی با اشاره به اینکه زندگی انسان فقط به این دنیا محدود نمی‌شود، گفت: زندگی دنیوی، زمینه و مقدمه‌ای برای آخرت و زندگی جاویدان انسان است و آنچنان که در احادیث مطرح شده، دنیا مزرعه‌ای برای آخرت است.

وی ابراز کرد: امیدواریم در دنیای دیگر که زندگی جاودانه انسان در آن شکل می‌گیرد، نتیجه زحمات و تلاش‌های خود در راه خدمت به مردم را ببینید و همان گونه که در دنیا سرافراز و سعادتمند بودید، در آخرت نیز همین گونه بوده و نزد خداوند ماجور باشید.

فرمانده انتظامی استان قم در ادامه به جایگاه و مقام رفیع امام حسین (ع) نزد خداوند متعال اشاره و عنوان کرد: ان‌شاءالله حضرت سیدالشهدا(ع)، شیعیان خود را کمک کنند تا هم در دنیا زندگی آبرومندانه‌ای داشته باشیم و به وظایف خود عمل کنیم و هم در آخرت شفیع ما شوند./ فارس

آدرس کوتاه :