جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

بازیکنان آتلیه‌طهران برای فصل جدید لیگ برتر فوتسال معرفی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازیکنان آتلیه‌طهران برای فصل جدید لیگ برتر فوتسال معرفی شدند


کادر فنی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم بازیکنان جدید این تیم به منظور حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را معرفی کرد.

توسط سرمربی تیم؛

بعد از اینکه مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان قم تصمیم نهایی در خصوص معرفی تیم فوتسال آتلیه‌طهران به عنوان نماینده قم در فصل جدید مسابقات لیگ‌های برتر فوتسال باشگاه‌های کشور را اتخاذ کردند، سیدمهدی غیاثی به عنوان مدیر و سرمربی بلافاصله پیگیر امور مربوط به آماده‌سازی تیمش شده است.

در حالی که تصمیم بر این بود که یک حامی مالی قوی برای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتسال انتخاب شود، اما بعد از اینکه این مهم میسر نشد، اداره کل ورزش و جوانان استان قم تصمیم گرفت تیم قم فصل جدید لیگ برتر را با نام آتلیه‌طهران قم آغاز کند.

بدین ترتیب تیمی که با نام‌های مختلف تا قبل از سال گذشته در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به عنوان نماینده قم به میدان ‌رفته است، بعد از لیگ‌های پانزدهم و شانزدهم در هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال با نام آتلیه‌طهران قم با قدرت برابر حریفان قرار خواهد گرفت.

البته برای موفقیت در این مسیر برنامه‌های آماده‌سازی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم در لیگ جدید زیرنظر سیدمهدی غیاثی از چند هفته قبل آغاز شده است و این امیدواری وجود دارد در فاصله اندک تا لیگ هفدهم، آتلیه‌طهران به عنوان تیمی قوی و منسجم بتواند در فصل جدید لیگ برتر از اعتبار فوتسال قم در تقابل با سایر تیم‌های مدعی در لیگ برتر دفاع کند.

برای این منظور کادر فنی تیم فوتسال آتلیه‌طهران قم اسامی بازیکنان این تیم را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر معرفی کرد تا این تیم به معنای واقعی شکل بگیرد و فوتسال قم بتواند به واقع از ظرفیت غنی حضور آتلیه‌طهران در لیگ برتر باشگاه‌های کشور به خوبی بهره‌برداری کند.

در حالی که نماینده قم در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با تکیه بر توان و استعداد فوتسالیست‌های شایسته قمی توانست قهرمانی نیم‌فصل لیگ شانزدهم را کسب کرده و در نهایت جایگاه ششم را به خود اختصاص دهد، امسال نیز رویکرد استفاده از بازیکنان بومی را بار دیگر دنبال می‌کند.

برای این منظور سیدمهدی غیاثی سرمربی تیم فوتسال آتلیه‌طهران نام بازیکنان این تیم شامل محمد رستمی، مسعود ایازی، حسن عسگری، علیرضا وفایی، محمد کرمانی، سعید قاسمی، مسلم اولادقباد، ناصر اطمینان، محمدحسین کوهستانی، میثم ایلانلو و فرهاد فلامرزی را برای حضور در ترکیب آتلیه‌طهران قم در هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور اعلام کرده است.

نماینده قم در 16 دوره قبل مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با نام‌های فراز قم، ارم‌کیش قم، تربیت‌بدنی، کیش‌ایر، صبای قم و ماهان تندیس در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی فوتسال کشور حضور یافته است که حاصل آن سه عنوان نایب قهرمانی تیم فوتسال ارم‌ کیش قم در دوره‌های ششم و دهم این لیگ با مربیگری حسین شمس و سید مهدی ابطحی و تیم صبا در دوره چهاردهم با هدایت محسن حسن‌زاده بوده است.

آدرس کوتاه :